• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Дніпрі

Сортування:
Новинка
Градієнтний картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft BB20

Ціна змінних картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Наповнювач для фільтрів від накипу Ecosoft SCALEX 200 мл245 грн
Картридж для фільтра від накипу Ecosoft SCALEX410 грн
Картридж зі спресованого активованого вугілля Ecosoft CTO10 2,5"х10"169 грн
Картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft 2,5"х10"156 грн
Картридж для пом'якшення води Ecosoft 2,5"х10"229 грн

Картриджі для магістральних фільтрів в Дніпрі

Магістральні фільтри в останні роки займають велику нішу у сфері побутової водопідготовки, завдяки тому, що володіють компактними габаритами та при цьому досить високою продуктивністю. З їх застосуванням можна вирішити широкий спектр водних проблем, які включають: підвищену каламутність; неприємні запахи; кольоровість.

Технічні параметри роботи фільтра визначаються розміром і матеріалом картриджа, що встановлений всередину. Стандартні розміри таких елементів: 4,5х20, 4,5х10 і 2,5х10 дюймів.

Які можна придбати картриджі для магістральних фільтрів в Дніпрі?

Наш інтернет-магазин є офіційним представником української компанії Ecosoft - лідера водопідготовки України. Всі магістральні фільтри та комплектуючі до них виробляються в Україні та сертифіковані за міжнародними стандартами. Ми також проводимо ряд комплектуючих для магістральних фільтрів.

Механічні

Існує два типи механічних елементів:

- нитчастий, який виробляється шляхом тугого намотування поліпропіленової нитки на сердечник для додання жорсткості;

- зі спіненого поліпропілену, який виробляється шляхом плавлення поліпропілену з введенням пороутворювача.

Розмір частинок, що видаляються ними, дорівнює рейтингу фільтрації, а власне, 20, 10, 5 і 1 мкм. Продуктивність досягає 60 л/хв. Також ми виробляємо бактеріостатичний і градієнтний поліпропіленові картриджі.

Вугільні Картриджі з гранульованим активованим вугіллям оптимально підходять для зниження кольоровості та запаху хлору в воді. - Карбон-блоки зі спеченого порошку активованого кокосового вугілля крім хлору і органіки, здатні затримувати невеликі механічні домішки.

- елементи з каталітичним бітумінозним вугіллям Centaur окиснюють сірководень до безпечних для здоров'я сполук, що не мають запаху.Розгорнути

Часті питання про картриджі для магістральних фільтрів в Дніпрі


Де купити картриджі для магістральних фільтрів в Дніпрі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картриджі для магістральних фільтрів в Дніпрі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картриджі для магістральних фільтрів в Дніпрі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картриджі для магістральних фільтрів в Дніпрі в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.