• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картриджі для фільтрів зворотного осмосу

Сортування:

Картриджі для фільтрів зворотного осмосу

Зворотний осмос це найефективніший метод очищення води в побуті від домішок мікробіологічного і мінерального характеру. Завдяки дрібним порам таких мембран ви можете не хвилюватися про здоров'я власної сім'ї.

Які придбати картриджі для фільтрів зворотного осмосу в Одесі?

Компанія Екософт виробляє високоякісні ефективні та безпечні системи зворотного осмосу і комплектуючі до них — комплекти картриджів попереднього очищення 1-2-3, мембрани й мінералізатори.

Комплекти 1-2-3

Ми виробляємо 2 типи 1-2-3 наборів — стандартний і покращений.

У стандартний набір входить 3 картриджі:

 • поліпропіленовий з рейтингом фільтрації 5 мкм для запобігання ушкоджень мембранного елемента піском, іржею, мулом;
 • з гранульованого активованого вугілля для захисту мембрани від руйнування хлором і відкладення нальоту з органічних речовин, що перешкоджає фільтрації;
 • поліпропіленовий з рейтингом фільтрації 1 мкм для видалення вугільного пилу.

У поліпшеному комплекті картриджів на останній стадії знаходиться карбон-блок, який крім механічних частинок затримує залишки хлору та органіки.

Мембранний елемент виробництва Dow FilmTec (США) забезпечує видалення 99,8% відсотків домішок води включаючи віруси й мінеральні забруднення (важкий метали, жорсткість і ін.).

Постфільтр призначений для поліпшення органолептичних якостей води, він виробляється з високоякісного активованого вугілля отриманого спалюванням кокосової шкаралупи. Завдяки унікальним властивостям наповнювача, вода набуває приємний солодкуватий смак.

Мінералізатори призначені для насичення води корисними кількостями макроелементів — кальцію і/або магнію.

Якщо вам необхідний картридж для фільтрів зворотного осмосу в Одесі, в нашому інтернет-магазині можна знайти все, що вас цікавить.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для фільтрів зворотного осмосу


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

 • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
 • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
 • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.