• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри від накипу в Одесі: Призначення - Для бойлера та котла

Сортування:
Новинка
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів

Фільтри для котла в Одесі

Накип, що утворюється на поверхні нагрівальних елементів опалювального обладнання є причиною їх частих поломок і низького ККД систем. Це веде до значного збільшення фінансових витрат на амортизацію та електроенергію. Для економії вашого часу, сил і грошей компанія Екософт виробляє і продає фільтри для котла в Одесі - Ecosoft Scalex.

Зазвичай для опалювальних систем використовуються реагентні системи пом'якшення.

Ecosoft Scalex забезпечить:

  • до 30% економії на електроенергії внаслідок високого ККД нагрівальних елементів і радіаторів системи опалення;
  • значну економію на ремонті устаткування внаслідок зменшення частоти поломок тенів;
  • турботу про навколишнє середовище завдяки безфосфатній сировини.

Як працює?

Принцип їх дії заснований на тому, що в водопровід вносяться спеціальні речовини, які утворюють комплексні сполуки з катіонами солей жорсткості (кальцієм і магнієм).

Пом’якшуючі фільтри встановлюються в трубу підведення холодного водопостачання до котла або іншим нагрівальних приладів. Вода проходить через завантаження і насичується необхідною кількістю реагентів.

Ресурсу фільтру Scalex вистачить надовго - 400 000 літрів води, а це рік функціонування вашої системи опалення без накипу і поломок.

Чому Scalex?

Більшість сучасних пом’якшувачів для котлів та інших нагрівальних приладів містять фосфати та поліфосфати. Річ у тому, що потрапляючи на централізовані міські біологічні очисні споруди, фосфати негативно впливають на роботу мікроорганізмів, які, власне, і очищають воду.

Сьогодні вже майже в усіх високорозвинених країнах заборонено використання фосфатів у складі побутової хімії та в побуті в загальному.

Ми, в компанії Ecosoft піклуємося про навколишнє середовище, тому винайшли безфосфатні фільтри для бойлерів, котлів, пральних і посудомийних машин.

Де знайти фільтр для котла в Одесі?

Ми велика компанія, тому в будь-якому великому місті можна знайти магазин, де представлені наші товари, а також для вашого зручність функціонує наш офіційний інтернет-магазин.

Розгорнути