• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картриджі для проточних фільтрів в Дніпрі

Сортування:

Картриджі для проточних фільтрів в Дніпрі

Проточний фільтр це недорогий і зручний пристрій для доочистки водопровідної води до рівня питної. Він являє собою корпус, який складається з трьох фільтрів-колб закріплених на пластиковій рамі-корпусі.

Встановлення такого пристрою проводиться на стіну мийної тумби. Фільтр підключається до холодного водопроводу і до компактного крана що встановлюється на поверхні мийки або стільниці.

Властивості таких фільтрів визначаються картриджами, які поміщені всередину колб.

Компанія Екософт є лідером водопідготовки України та виробляє весь спектр обладнання для очищення води вдома і в промисловості.

Які можна придбати картриджі для проточних фільтрів в Дніпрі?

Ми виробляємо два типи комплектів для вашої зручності. Це стандартний і покращений набори змінних елементів.

Стандартний набір включає три картриджі:

- зі спіненого поліпропілену (рейтинг фільтрації 5 мкм);

- з комплексним матеріалом Ecomix;

- карбон-блок зі спеченого активованого вугілля;

5-ти мікронний фільтр затримує великі механічні домішки (пісок, іржу, накип, глину). Він виробляється зі спіненого поліпропілену, шляхом плавлення поліпропіленової маси з попереднім введенням в неї пороутворювача.

Матеріал Ecomix це унікальна розробка вчених компанії Ecosoft. Він містить в собі суміш різних матеріалів для поліпшення якості води:

- гранули активованого вугілля для зниження концентрації органічних речовин і хлору, що утворюють кольоровість та запахи;

- каталітичний матеріал для видалення заліза, марганцю, солей важких металів;

- іонообмінну смолу для пом'якшення шляхом обміну іонів натрію зі свого складу на іони солей жорсткості, які є у воді.

Карбон-блок виробляється шляхом послідовного пресування та спікання порошкового активованого вугілля отриманого зі шкаралупи кокосового горіха. Завдяки механізму сорбції видаляється основна частина хлору та органіки, а також залишки механічних домішок.

У поліпшеному наборі замість поліпропіленового встановлений картридж з катіонітом для глибокого видалення солей жорсткості.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для проточних фільтрів в Дніпрі


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

  • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
  • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
  • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.