• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картриджі для фільтрів зворотного осмосу

Сортування:

Картриджі для фільтрів зворотного осмосу в Дніпрі

Мембранний фільтр сьогодні є універсальною технологією підготовки питної води. Завдяки цій технології можна отримати кришталево-чисту воду як у вас вдома, так і на виробництві.

Система включає такі стадії:

- попереднє очищення;

- мембранний поділ;

- кондиціонування;

- мінералізація (опціонально).

Які є картриджі для фільтрів зворотного осмосу в Дніпропетровську?

Ми виробляємо картриджі та піклуючись про вас пакуємо їх у зручні набори.

Комплекти 1-2-3

Модуль попереднього очищення складається з трьох картриджних фільтрів. Єдина мета даного етапу — захист мембранного елемента. Ми виробляємо два типи таких наборів стандартний та покращений.

Перший включає:

- поліпропіленовий 5-ти мікронний картридж для видалення великих частинок, які можуть пошкодити мембрану;

- елемент із гранульованим активованим вугіллям для видалення хлору, що здатний руйнувати поліамідне полотно та органічних речовин, що утворюють слиз (збільшує перепад тиску на мембрані, що значно знижує її продуктивність, збільшуючи кількість стоків);

- поліпропіленовий 1-но мікронний для видалення вугільного пилу та залишків механічних забруднень.

У поліпшеному наборі останній поліпропіленовий замінений на карбон-блок з активованого вугілля для глибокого очищення від органічних домішок і хлору.

Обслуговування фільтрів цьому ступені проводиться раз в три місяці.

Комплект 4-5

Містить мембрану і постфільтр.

Мембрани, якими Ecosoft комплектує свої побутові системи, виробляються корпорацією DOW FilmTec (США).

Постфільтр — це корпус заповнений активованим вугіллям найвищої якості, який дарує воді приємний солодкуватий присмак.

Мінералізатори

Мінералізаційний картридж для фільтрів зворотного осмосу в Дніпрі призначений для насичення води важливими макроелементами — кальцієм та магнієм.

Ми виробляємо три типи таких картриджів:

- стандартний;

- AquaEnergy;

- Мінералізатор AquaCalcium до однойменної системи P'URE.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для фільтрів зворотного осмосу


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

  • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
  • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
  • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.