• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Усі фільтри та картриджі у Дніпрі: Тип продукту - Проточний фільтр

Сортування:

Проточні фільтри для води в Дніпрі

Проточний фільтр являє собою пристрій для доочистки водопровідної води. Завдяки йому ви можете позбутися від основних проблем:

- каламутності;

- кольоровості;

- металічного присмаку;

- запаху хлору.

Як працює пристрій?

Проточна система являє собою каскад із трьох картриджних фільтрів на пластиковій базі. Вони кріпляться на стінку тумби під мийкою. Потім фільтр підключається до трубопроводу, а естетичний кран для очищеної води виводиться на поверхню мийки чи стільницю.

Процес фільтрування обумовлений матеріалом з якого виготовлені картриджі. Ми виробляємо та пакуємо їх у зручні комплекти з трьох елементів. Існують стандартний і покращений комплекти.

Перший включає:

- поліпропіленовий 5-ти мікронний картридж, який затримує механічні домішки: іржу, частки глини, піску та ін., чим значно знижує мутність води;

- колба з комплексним матеріалом Ecomix, який дозволяє одночасно видаляти залізо, марганець, солі жорсткості та важкі метали — прибере металічний присмак і рудий наліт на чайнику.

Карбон-блок з високоякісного активованого кокосового вугілля для видалення органічних домішок і хлору. Ця стадія забезпечує зниження кольоровості та запаху.

Покращений комплект на першій стадії містить колбу з іонообмінною смолою, яка забезпечує глибше видалення солей жорсткості.

Ми рекомендуємо проводити заміну фільтрувальних елементів не рідше, ніж один раз в шість місяців.

Який можна знайти проточний фільтр в Дніпропетровську?

Компанія Ecosoft виробляє і продає проточні фільтри для води в Дніпрі двох типів:

- Standart - бюджетне рішення;

- Absolut в преміум-сегменті.

У фільтрі Стандарт використані оптимальні по співвідношенню ціна/якість комплектуючі та витратні матеріали. Комплект фільтра Абсолют володіє поліпшеними характеристиками корпусних деталей і фільтрувальних елементів.

Все обладнання та витратні матеріали Екософт виробляється з високоякісної харчової сировини. Наші товари сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів та поставляються в США і країни Європи.


Якщо вас зацікавили проточні фільтри для води Купити в Дніпрі їх можна в нашому інтернет-магазині та в офіційних дилерів Ecosoft.

Розгорнути