Мій фільтр

Гастро-комплекс Garage від Goodwine, Київ

Джерело водопостачання

Водопровід м. Київ.

Завдання

Garage – це гастрономічний комплекс, який запустили на Подолі власники магазину Goodwine. Він об’єднує пекарню-кафе Bakehouse, кав’ярню та обсмажувальний центр Yellow Place, винний бар і магазин натурального вина Sabotage Wine та ресторан Mirali.

Перед компанією Ecosoft було поставлено завдання розробити технологію очищення води, яка зможе забезпечити всі ділянки очищеноїю водою з різною якістю очищення для кожного технологічного процесу та обладнання, а також надати віддалений доступ до даних про роботу системи.

Зокрема, необхідно забезпечити водою такі ділянки:

  1. ділянку ресторану, питні та технологічні потреби;

  2. ділянку ГВП та господарсько-побутових потреб;

  3. ділянку пароконвектоматів;

  4. демінералізована вода для ділянки посудомийних машин;

  5. ділянку кавомашин та приготування напоїв.

Витрати очищеної води:

  • господарсько-побутові потреби та ГВП до 4–5 м3/год.

  • технологічні потреби до 0,7 м3/годину;

Рішення

З урахуванням широкого спектра потреб та різноманітного технологічного обладнання нами була запропонована наступна схема очищення:

Автоматичний фільтр механічної очистки – для видалення великих механічних домішок, іржі, окалини, піску і т.д.

Установка сорбційної очистки – для видалення неприємних запахів з вихідної води, таких як хлор, хлорорганічні сполуки тощо.

Установка пом'якшення води з індивідуальними ділянками підмішування під кожне технологічне обладнання. Установка видаляє з вихідної води солі жорсткості кальцію та магнію, використано частковий підміс для отримання очищеної води заданої якості.

Установка зворотного осмосу з функцією Econnect – видалення розчинених домішок з вихідної води та зниження мінералізації води. Функція Econnect дозволяє віддалено, в режимі реального часу, відстежувати якість та кількість очищеної води.

Установка УФ знезараження – для знезараження очищеної води та стабілізації її мікробіологічного складу перед подачею її споживачам.

Окремо встановлені компактні установки зворотного осмосу – для зниження мінералізації і підготовки води для приготування напоїв.