• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Магістральні фільтри для води у Дніпрі: Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Фільтр для гарячої води в Дніпрі

Механічні домішки, які потрапляють до кінцевого користувача з водопроводу централізованого гарячого водопостачання створюють багато незручностей для побутового використання води. Частинки піску, іржі, глини викликають пошкодження трубопроводів, клапанів та змішувачів, утворюють плями та патьоки на поверхні сантехніки, дряпають акрилову поверхню ванної, та й просто псують естетичний вигляд води.

Підвищена температура унеможливлює використання стандартного устаткування для очищення гарячої води. Для цих цілей можна встановити фільтри для гарячої води в Дніпропетровську і будь-якому іншому куточку України.

Які відмінності?

Корпус фільтра виготовлений з помаранчевого термостійкого пластику, який дозволяє експлуатувати його при температурах до 80 С без скорочення терміну служби та виникнення протікань.

Картриджі виробляються з високотекучого поліпропілену, який без руйнувань структури може фільтрувати воду протягом усього часу експлуатації.

У разі використання стандартного магістрального фільтра є ризик істотного зниження якості фільтрації та виникнення аварійних ситуацій в разі руйнування корпусу.

Як виглядає фільтр для гарячої води?

Пристрій являє собою колбу оранжевого кольору, всередині якої встановлюється картридж зі спіненого поліпропілену.

Фільтр встановлюється в гарячий водопровід на вході в будинок або квартиру, вода надходить в корпус, рівномірно розподіляється по поверхні картриджа, де затримуються домішки, та повертається назад в трубопровід.

Обслуговування

Сервіс пристрою являє собою своєчасну заміну картриджів. Ми рекомендуємо робити це раз на 2-3 місяці, але не рідше, ніж раз в пів року.

Заміна передбачає такі стадії:

- відкрутити колбу фільтра сервісним ключем;

- витягти та утилізувати використаний картридж;

- промити колбу під проточною водою;

- встановити новий картридж;

- закрутити колбу вручну (НЕ використовуючи сервісного ключа).

Якщо вам необхідно купити фільтр для гарячої води в Дніпрі — наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії — лідера водопідготовки України Ecosoft. Все наше обладнання сертифіковане згідно зі світовими стандартами та поставляється в США і країни Європи.

Розгорнути