• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

29 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Мембрани зворотного осмосу

Сортування:
Новинка Незабаром у продажу
Мембранний елемент Ecosoft ELP 8040-400

Ціна мембран зворотного осмосу на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Мембранний елемент Ecosoft 4″ ELP-40406 020 грн
Мембранний елемент DOW FILMTEC XLE-40409 100 грн
Мембранний елемент DOW FILMTEC LCLE-404010 920 грн
Мембранний елемент Ecosoft ELP 8040-40017 780 грн

Мембрани зворотного осмосу

Мембрана зворотного осмосу призначена для тонкої очистки питної води. Вона являє собою полімерну пористу плівку. На відміну від інших способів фільтрації, мембранне очищення залишає виключно молекули води і розчинений в ній кисень. Технологія зворотного осмосу використовується як в компактних домашніх фільтрах, так і в високопродуктивних промислових установках.

Для видалення домішок менше 1 мкм застосовувана в проточних фільтрах технологія тупікової фільтрації недостатньо ефективна. Для тонкого очищення води використовується мембранний метод, при якому потік вихідної води подається під тиском на фільтруючий елемент паралельно його поверхні. При зниженні ефективності очищення використовується промивка мембрани зворотного осмосу.

Принцип роботи мембрани

Мембранна технологія розділяє потік на 2 частини – пермеат і концентрат. Пермеат є це абсолютно чиста вода, в той час як концентрат містить весь обсяг забруднень, що був у вихідній воді. Концентрат зливається в каналізацію або направляється на повторну очистку.

Мембрана зворотного осмосу служить бар'єром для солей жорсткості, органічних і хлорорганічних речовин, механічних домішок, біологічних та інших забруднень. Технологія успішно використовується для опріснення та демінералізації води. Зворотний осмос застосовується в технологічних процесах на виробництвах продуктів харчування і напоїв, в ювелірній галузі і мікроелектроніці.

Осмосом отримують глибоко очищену воду в промислових масштабах і для домашнього вжитку. Сьогодні це найбільш ефективний спосіб очищення води для квартири і будинки. Для зниження забруднення мембранного елемента і захисту від механічних пошкоджень в складі установки зворотного осмосу є стадія попереднього очищення. Ви можете замовити мембрани зворотного осмосу з доставкою по Києву та всій території України.

Конструкція мембранного елемента

Більшість різновидів мембран зворотного осмосу виготовляють з полімерних матеріалів – поліамідів і полісульфонів, здатних витримувати високі температури і тиск. Пориста структура отримується в результаті розчинення спеціальних добавок. У сучасних фільтрах зворотного осмосу використовуються тонкі композитні плівки, що складаються з трьох шарів:

 • Основи з поліефіру;

 • Микропористого полісульфонного шару;

 • Активного полиамидного шару.

Конструктивно мембрана зворотного осмосу являє собою циліндричний корпус, всередині якого розташована мембранна плівка. При її виборі керуються такими критеріями:

 • продуктивність;

 • селективність (здатність до солезадержанію);

 • робочі температура і тиск;

 • коефіцієнт, що показує відношення пермеата до обсягу вихідної води.

У побутових і промислових системах зворотного осмосу використовуються мембранні елементи рулонного типу. Згорнута в рулон полімерна плівка включає в себе гідроізоляційні шари, що розділяють потоки вихідної та очищеної води.

В процесі роботи поверхня мембранного елементу поступово забруднюється, що призводить до зниження її ефективності. Очищення мембрани зворотного осмосу дозволяє відновити її експлуатаційні властивості. Мембрани сучасних фільтрів – це змінні елементи, що замінюються після закінчення терміну служби. Ви просто можете купити новий мембранний елемент і встановити його самостійно.

Розгорнути