• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Мембрани зворотного осмосу

Сортування:
Новинка
Мембранний елемент Ecosoft ELP 8040-400
Новинка
Мембранний елемент Ecosoft 500GPD для фільтрів зворотного осмосу
Мембранний елемент Ecosoft 500GPD для фільтрів зворотного осмосу
Мембранний елемент Ecosoft 500GPD для фільтрів зворотного осмосу

Ціна мембран зворотного осмосу на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Мембранний елемент Ecosoft 4″ ELP-40405 762 грн
Мембранний елемент DOW FILMTEC XLE-40408 710 грн
Мембранний елемент DOW FILMTEC LCLE-404010 452 грн
Мембранний елемент Ecosoft ELP 8040-40017 018 грн

Мембрани зворотного осмосу

Мембрана зворотного осмосу призначена для тонкої очистки питної води. Вона являє собою полімерну пористу плівку. На відміну від інших способів фільтрації, мембранне очищення залишає виключно молекули води і розчинений в ній кисень. Технологія зворотного осмосу використовується як в компактних домашніх фільтрах, так і в високопродуктивних промислових установках.

Для видалення домішок менше 1 мкм застосовувана в проточних фільтрах технологія тупікової фільтрації недостатньо ефективна. Для тонкого очищення води використовується мембранний метод, при якому потік вихідної води подається під тиском на фільтруючий елемент паралельно його поверхні. При зниженні ефективності очищення використовується промивка мембрани зворотного осмосу.

Принцип роботи мембрани

Мембранна технологія розділяє потік на 2 частини – пермеат і концентрат. Пермеат є це абсолютно чиста вода, в той час як концентрат містить весь обсяг забруднень, що був у вихідній воді. Концентрат зливається в каналізацію або направляється на повторну очистку.

Мембрана зворотного осмосу служить бар'єром для солей жорсткості, органічних і хлорорганічних речовин, механічних домішок, біологічних та інших забруднень. Технологія успішно використовується для опріснення та демінералізації води. Зворотний осмос застосовується в технологічних процесах на виробництвах продуктів харчування і напоїв, в ювелірній галузі і мікроелектроніці.

Осмосом отримують глибоко очищену воду в промислових масштабах і для домашнього вжитку. Сьогодні це найбільш ефективний спосіб очищення води для квартири і будинки. Для зниження забруднення мембранного елемента і захисту від механічних пошкоджень в складі установки зворотного осмосу є стадія попереднього очищення. Ви можете замовити мембрани зворотного осмосу з доставкою по Києву та всій території України.

Конструкція мембранного елемента

Більшість різновидів мембран зворотного осмосу виготовляють з полімерних матеріалів – поліамідів і полісульфонів, здатних витримувати високі температури і тиск. Пориста структура отримується в результаті розчинення спеціальних добавок. У сучасних фільтрах зворотного осмосу використовуються тонкі композитні плівки, що складаються з трьох шарів:

 • Основи з поліефіру;

 • Микропористого полісульфонного шару;

 • Активного полиамидного шару.

Конструктивно мембрана зворотного осмосу являє собою циліндричний корпус, всередині якого розташована мембранна плівка. При її виборі керуються такими критеріями:

 • продуктивність;

 • селективність (здатність до затримання певних солей);

 • робочі температура і тиск;

 • коефіцієнт, що показує відношення пермеата до обсягу вихідної води.

У побутових і промислових системах зворотного осмосу використовуються мембранні елементи рулонного типу. Згорнута в рулон полімерна плівка включає в себе гідроізоляційні шари, що розділяють потоки вихідної та очищеної води.

В процесі роботи поверхня мембранного елементу поступово забруднюється, що призводить до зниження її ефективності. Очищення мембрани зворотного осмосу дозволяє відновити її експлуатаційні властивості. Мембрани сучасних фільтрів – це змінні елементи, що замінюються після закінчення терміну служби. Ви просто можете купити новий мембранний елемент і встановити його самостійно.

Розгорнути

Часті питання про мембрани зворотного осмосу


Де купити мембрани зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які мембрани зворотного осмосу найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на мембрани зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі мембрани зворотного осмосу в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.