• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Таблетована сіль у Харкові

Сортування:
Бестселер
Таблетована сіль ECOSIL 25 кг
Бестселер
Сіль для регенерації та дезінфекції BWT Sanitabs
Сіль для регенерації та дезінфекції BWT Sanitabs
Сіль для регенерації та дезінфекції BWT Sanitabs
Новинка
Таблетована сіль з ефектом знезараження BWT SANISAL H
Таблетована сіль з ефектом знезараження BWT SANISAL H

Ціна таблетованої солі на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Таблетована сіль ECOSIL 25 кг399 грн
Сіль для регенерації та дезінфекції BWT Sanitabs970 грн
Таблетована сіль BWT PERLA TABS 10 кг257 грн
Таблетована сіль BWT PERLA TABS 25 кг455 грн

Таблетована сіль в Харкові

Таблетована сіль використовується для приготування розчинів для регенерації іонообмінних смол та комплексних матеріалів, в тому числі Ecomix. Продукт Ecosil української компанії Ecosoft виробляється з хімічно чистої сировини пресуванням під тиском в 900 тонн. Таблетована сіль в Харкові та інших регіонах України поставляється в герметичних міцних поліпропіленових мішках, які не пропускають вологу і не рвуться під впливом механічної дії.

Як працює регенераційний розчин?

Іонообмінна смола має полімерну структуру, яка дозволяє закріплювати на її поверхні іони металів та обмінювати їх на інші при контакті з водою. В процесі пом'якшення — іонообмінні смоли видаляють з води катіони жорсткості (кальцій і магній), а на їх місце віддають безпечні іони натрію.

Коли ресурс натрієвих іонів на поверхні смоли вичерпується — проводиться її промивка та регенерація сольовим розчином, внаслідок чого іони жорсткості йдуть в каналізацію зі стічною водою, а матеріал може знову використовуватися для пом'якшення води.

Які вимоги до солі?

Відсутність осаду на баку солерозчиннику. Неякісна сировина часто збільшує частоту обслуговування фільтрів — забиває сольову лінію, автоматику та інші деталі фільтра.

Відсутність токсичних домішок. Оскільки вода, що використовується в побутових умовах та часто контактує зі шкірою людини та повинна бути цілком безпечною.

Герметичність упаковки — щоб уникнути насичення солі вологою і втрати її форми таблеток. В такому випадку таблетки будуть гірше розчинятися і їх буде складніше дозувати.

Де продається якісна таблетована сіль в Харкові?

Наш інтернет-магазин доставить таблетовану сіль та інші товари безпосередньо додому або на виробництво. Також можна звернутися до авторизованих магазинів Ecosoft в Харкові.

Екософт є найбільшим виробником та постачальником водоочисного обладнання в Україні.

Розгорнути