Мій фільтр

Які вибрати картриджі для потрійного фільтра?

Час читання: 0 хв.
Які вибрати картриджі для потрійного фільтра?

Оскільки наші клієнти часто ставлять запитання про те, які картриджі потрібні для їх фільтрів, ми вирішили відповісти на всі питання стосовно картриджів в окремому пості.

Розглянемо змінні елементи для проточних фільтрів і взаємозамінність картриджів фільтрів для води.

Картриджі для проточних фільтрів

Потрійний фільтр — це найпростіший готовий фільтр для питної води. Якщо ви вирішили почитати даний текст, то, напевно, вже знаєте про те, як виглядає цей фільтр. Він складається з трьох колб, які вода проходить поступово. Ми, як і більшість виробників, створюємо зручні універсальні комплекти картриджів, завданням яких є комплексне розв'язання проблем вашої води.

Поговоримо детально про те, з чого складаються ці комплекти та про те, якою має бути послідовність картриджів у фільтрі, якщо ви раптом вирішите підібрати їх самостійно.

Комплект картриджей Ecosoft для тройного фильтра

Ми виробляємо даний комплект вже багато років. Раніше набори мали назву "Наша Вода", а ось артикул, який пам'ятають тисячі людей не змінився- cmv3eco.

Такий набір містить три елементи.


  • Картридж зі спіненого поліпропілену з порами розміром в середньому 5 мкм, який забезпечує видалення механічних домішок — піску, мулу, іржі та інших частинок, що визначаються візуально;
  • Картридж Ecomix D37 (проводиться тільки для комплектів) видаляє солі твердості, а також знижує вміст важких металів і заліза;
  • Карбонблок з пресованого активованого вугілля для видалення хлору та органічних забруднень, що дозволяє поліпшити смакові якості води. Перевагою даного картриджа є те, що він не виділяє вугільного пилу.

Ресурс картриджів для української водопровідної води - 1500 літрів.

Покращений комплект картриджів для потрійного фільтра

У цьому наборі замість механічного поліпропіленового картриджа встановлений додатковий сумішевий, який забезпечує глибше очищення від характерних для питної та свердловинної води домішок.


  1. Картридж Ecomix D37 з унікальною сумішшю матеріалів, який забезпечує видалення солей твердості, важких металів, а також частково хлору та органічних речовини;
  2. Сумішевий фільтроелемент Ecomix D531 містить специфічні полімерні компоненти. Вони забезпечують пом'якшення води та знижують вміст органічних речовин;
  3. Карбонблок забезпечує глибоке видалення хлору та хлорорганічних речовин.

Такий набір фільтроелементів має підвищений ресурс — до 3000 літрів стандартної водопровідної води. Варто відзначити, що якщо вам необхідний комплект для очищення води зі свердловини, то краще скористатися цим набором, хоча в залежності від якості води, його ресурс може зменшуватися.

Які ще можна знайти картриджі для проточного фільтра?

Також в нашому асортименті можна знайти поодинокі картриджі для потрійного або інших фільтрів:

  • картридж для пом'якшення води з іонообмінною смолою (ресурс - 500 літрів) забезпечить вам максимальне пом'якшення води та відсутність накипу;
  • картридж з матеріалом Ferromix , який містить особливі матеріали, гранульоване активоване вугілля і коректор pH. Цей фільтроелемент призначений для очищення свердловинної води.

Про те який картридж фільтр зворотного осмосу кращий, ми вже писали в тексті про порівнянні фільтрів зворотного осмосу. Детальніше про те, як поміняти фільтр для води, можна прочитати у статті.

Перегляди: 4044
0 голос(а/ів)
Поділитися: