+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Таблетована сіль

Сортування:
Бестселер
Таблетована сіль ECOSIL 25 кг
Бестселер
Сіль для регенерації та дезінфекції BWT Sanitabs
Сіль для регенерації та дезінфекції BWT Sanitabs
Сіль для регенерації та дезінфекції BWT Sanitabs
Новинка
Таблетована сіль з ефектом знезараження BWT SANISAL H
Таблетована сіль з ефектом знезараження BWT SANISAL H

Ціна таблетованої солі на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Таблетована сіль ECOSIL 25 кг417 грн
Сіль для регенерації та дезінфекції BWT Sanitabs990 грн
Таблетована сіль BWT PERLA TABS 10 кг270 грн
Таблетована сіль BWT PERLA TABS 25 кг450 грн

Таблетована сіль

Таблетована сіль призначена для регенерації фільтруючого завантаження. Вона застосовується в системах очищення, де в якості фільтруючого матеріалу використовуються іонообмінні смоли. Зокрема, таблетки для промивки використовують в системах комплексного очищення та фільтрах-пом'якшувачах води. Таблетована сіль Ecosoft підходить для різних моделей фільтрів.

Призначення таблетованої солі

Для фільтрів очищення побутової води використовується безреагентна і реагентна промивка. На відміну від безреагентних систем очищення, де використовується звичайна вода, реагентні фільтри промиваються за допомогою сольового розчину. До складу таких установок входить сольовий бак, куди засипається сіль для промивання.

На початку регенерації певна кількість солі розчиняється в воді, після чого отриманий розчин пропускається через шар завантаження в зворотному напрямку. В результаті частинки забруднень видаляються, а фільтруючий матеріал повертає свої первинні робочі характеристики. При обслуговуванні реагентних фільтрів все, що вам потрібно — це купити таблетовану сіль для очищення води, і засипати її в бак.

Особливості таблетованої солі

Головна відмінність таблетованої солі від звичайної кухонної — це її чистота. Матеріал не має домішок, тому вона безпечна для автоматики фільтра. Процес розчинення виконується рівномірно без утворення осаду і злежування.

Матеріал відповідає сучасним європейським вимогам якості. Таблетки виготовляють на спеціальному пресовому обладнанні, що забезпечує навантаження в 900 тонн. Завдяки цьому та іншим технологічним особливостям таблетована сіль оптимально підходить для регенерації фільтруючого завантаження в системах пом'якшення і комбінованих фільтрах.

Переваги солі в таблетках

Сіль виготовляється у вигляді таблеток. Така форма зручна для транспортування, а також забезпечує точне дозування перед приготуванням розчину. Продаж таблетованої солі здійснюється в мішках вагою по 25 кг. Матеріал мішків забезпечує оптимальний режим для правильного зберігання таблеток солі.

Ви можете замовити потрібну кількість матеріалу для вашого фільтра в Києві за вказаною вами адресою або забрати покупку в відділенні зв'язку. Доставка також здійснюється в усі міста України, включаючи Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Житомир, Полтаву, Харків та інші населені пункти. Запас таблетованої солі дозволить завжди мати під рукою потрібну кількість матеріалу для регенерації завантаження вашого фільтра.

Сіль в таблетках — це високоякісний витратний матеріал, застосування якого гарантує стабільну регенерацію системи очищення. Використання сертифікованих сольових таблеток захистить автоматику вашого фільтра від забруднення і пошкоджень. Таблетована сіль ефективно відновлює робочі здатності іонообмінних смол, видаляючи накопичені домішки. Матеріал не вимагає перемішування і не утворює залишку.

Розгорнути