Мій фільтр

Картриджі для гарячої води

Наявність
Тип картриджа
Типорозмір
Температура води
Бренд
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців
Відгуки
Кірілл

Справді хороший картридж, виконує всі зазначені характеристики. Якість продукту мене задовольняє.

Переваги:
Класний картридж, чудова якість.
Недоліки:
не знайшов
Артикул: PSE2005ECO
Знято з виробництва
Олександр

А сам наповнювач можна якось придбати?

Недоліки:
Картриджі продаються готовими до використання, і вони не передбачають можливості самостійного наповнення.

Картриджі для гарячої води

Картриджі для гарячої води зберігають свої робочі властивості до температури +75 °С. Вони можуть використовуватися в системах підігріву води, контурах опалення і інших інженерних мережах, які потребують очищення гарячої води.

Призначення

Картриджі для гарячої води призначені для видалення механічних домішок - піску, мулу, іржі, глини, окалини і сторонніх предметів. Вони захищають вашу сантехніку, трубопроводи та нагрівальні прилади від засмічення і пошкоджень, а також збільшують ресурс фільтруючих елементів наступних етапів очищення.

Матеріали

Для ефективного очищення води від частинок механічних забруднень картриджі для гарячої води виготовляють з поліпропіленової нитки і спіненого поліпропілену. Для виробництва картриджів, призначених для роботи в умовах високих температур, застосовується європейський поліпропілен з високим ступенем плинності. Він не втрачає своїх властивостей і не руйнується від високотемпературних впливів.

Для очищення гарячої води необхідно використовувати тільки спеціальні картриджі, матеріал яких розрахований на роботу в високотемпературних умовах. Типорозміри таких картриджів аналогічні розмірам моделей для холодної води.

promo img
Розгорнути

Часті питання про картриджі для гарячої води


Де купити картриджі для гарячої води?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картриджі для гарячої води найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картриджі для гарячої води?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картриджі для гарячої води в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Telegram Viber