Мій фільтр

Картриджі для гарячої води

Наявність
Тип картриджа
Типорозмір
Температура води
Бренд
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців
Відгуки
Кірілл

Справді хороший картридж, виконує всі зазначені характеристики. Якість продукту мене задовольняє.

Переваги:
Класний картридж, чудова якість.
Недоліки:
не знайшов
Артикул: PSE2005ECO
Знято з виробництва
Олександр

А сам наповнювач можна якось придбати?

Недоліки:
Картриджі продаються готовими до використання, і вони не передбачають можливості самостійного наповнення.

Картриджі для гарячої води

Картриджі для гарячої води зберігають свої робочі властивості до температури +75 °С. Вони можуть використовуватися в системах підігріву води, контурах опалення і інших інженерних мережах, які потребують очищення гарячої води.

Призначення

Картриджі для гарячої води призначені для видалення механічних домішок - піску, мулу, іржі, глини, окалини і сторонніх предметів. Вони захищають вашу сантехніку, трубопроводи та нагрівальні прилади від засмічення і пошкоджень, а також збільшують ресурс фільтруючих елементів наступних етапів очищення.

Матеріали

Для ефективного очищення води від частинок механічних забруднень картриджі для гарячої води виготовляють з поліпропіленової нитки і спіненого поліпропілену. Для виробництва картриджів, призначених для роботи в умовах високих температур, застосовується європейський поліпропілен з високим ступенем плинності. Він не втрачає своїх властивостей і не руйнується від високотемпературних впливів.

Для очищення гарячої води необхідно використовувати тільки спеціальні картриджі, матеріал яких розрахований на роботу в високотемпературних умовах. Типорозміри таких картриджів аналогічні розмірам моделей для холодної води.

promo img
Розгорнути

Часті питання про картриджі для гарячої води


Де купити картриджі для гарячої води?

Наш асортимент можна знайти не тільки в інтернет-магазині. Завдяки нашим партнерам фірмові магазини є в усіх регіонах України, можна фільтр для води купити в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. Також продукти можна зустріти на полицях мережевих будівельних гіпермаркетів і навіть магазинів біля будинку.

Які картриджі для гарячої води найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картриджі для гарячої води?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картриджі для гарячої води в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.