+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

На кухні
Чиста вода — джерело здоров'я та довголіття для вас і ваших близьких.
Фільтри Ecosoft — це безпечний, неперервний, надійний доступ до води питної якості на вашій кухні. Оберіть найзручніший фільтр для ваших потреб і вашого інтер'єру.

У всьому домі
Вода ідеально чиста у всьому домі — для душу, прання, приготування їжі.
Ми робимо воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там,де вода потрапляє до вашого дому.

Картриджі та фільтрувальні матеріали
Своєчасне обслуговування - запорука стабільно чистої води.
У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий асортимент картриджів та фільтрувальних матеріалів для побутових фільтрів.

У кафе, ресторані, готелі
Ecosoft RObust — найкращий вибір для кафе та ресторанів.
Питна вода найвищої якості. Ідеальна вода для приготування кави та чаю. Досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO — фільтр, який рекомендують бариста.
У котельні
Правильна вода для котлів забезпечує їх ефективну та безпечну роботу при мінімальному ризику відкладень і корозії.
Сучасні методи і технології дозволяють отримувати воду необхідної якості для котельного обладнання та заощаджують кошти його власника.
Виробництво питної води
Системи зворотного осмосу для виробництва питної води.
Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити питну воду безпечною та смачною.
Басейни
Мрія про басейн у власному дворі стає реальністю.
Сучасне обладнання басейнів дозволяє швидке встановлення, а хімія та роботи-пилососи забезпечать кришталево чисту воду в вашому басейні.

У промисловості
Очищена вода необхідна на всіх етапах промислового виробництва.
Сучасні технології і схеми очищення води відповідають усім вимогам та забезпечують стабільно високу якість води у промисловості.

Продукт BWT
Системи очищення води BWT — рішення перевірені часом
З 2018 року компанія Ecosoft є офіційним представником товарів BWT в Україні.

Ключові переваги:
advantage-image

Ecosoft - міжнародна компанія - виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів - глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

advantage-image

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впровадивши ощадливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наші продукти доступними, а якість - відмінною.

advantage-image

Ми виготовляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в 60 країн світу. Загальна площа виробничих і складських приміщень складає 8000 кв.м. Продукція та виробництво сертифіковані.

Наші партнери

Фільтри для води в Миколаєві

Якість водопровідної та підземних вод в Миколаєві й області є незадовільною для пиття, технічних, побутових та виробничих потреб. Серед основних проблем: підвищена твердість, кольоровість води, наявність неприємних запахів тощо.

Компанія Екософт випускає весь спектр водоочисного обладнання для дому та виробництва. Фахівці Екософт підберуть і встановлять фільтри для води Миколаєва з огляду на ваші вимоги та можливості. Нижче коротко описані основні види систем водоочищення Ecosoft.

Питні фільтри

Існує три основних типи таких пристроїв:

 1. глечики — займають стійку високу позицію на ринку водоочищення завдяки невисокій вартості, простоті експлуатації та високій ефективності;
 2. потрійні системи — являють собою каскад з трьох картриджів, що мають різні функції. Такий пристрій встановлюється безпосередньо під мийкою та підключається до магістралі подачі холодної води, а естетичний кран виводиться на мийку або робочу поверхню;
 3. системи зворотного осмосу — найефективніший спосіб отримання чистої води в побуті. Принцип роботи такого фільтра заснований на унікальних властивостях зворотно осмотичної мембрани. Вона здатна затримувати 99,8% домішок, зокрема віруси та іони важких металів.

Фільтраційні системи

Такий фільтр являє собою балон, заповнений фільтруючим матеріалом. Подача води та процес промивання здійснюються завдяки багатофункціональним керуючим клапанам Clack (США).

Знезалізнювачі

Висока ефективність видалення заліза, марганцю, а також органічних речовин зумовлена ​​унікальними властивостями суміші Ecomix, розробленої українськими вченими.

Завдяки багатофункціональності матеріалу, він може замінити кілька пристроїв, що дозволить заощадити багато місця.

Регенерація матеріалу проводиться розчином таблетованої солі в автоматичному режимі.

Пом’якшувачі

Усередині них розміщена іонообмінна смола Dowex. Завдяки великій кількості активних центрів із закріпленими на них іонами натрію, вони можуть видаляти з води катіони солей жорсткості (кальцій і магній), віддаючи в воду безпечний натрій.

Регенерація іонообмінної смоли проводиться також розчином таблетованої солі з бака солерозчинника розташованого поруч з балоном.

Для того, щоб фільтр для води Миколаєва з іонообмінною смолою або матеріалом Ecomix можна було розмістити навіть в найменшій квартирі, ми виробляємо компактні фільтри в корпусі "Кабінет". Завдяки тому, що він об'єднує в собі бак-солерозчинник та ємність з катіонітом або матеріалом Ecomix, займана площа скорочується в 2-3 рази.

Адсорбційні фільтри з засипанням з високоякісного активованого вугілля призначені для зниження вмісту хлору й органічних речовин, а відповідно запахів і кольоровості.

Механічні фільтри призначені для зниження каламутності вод з високим вмістом зважених часток.

Фільтри для видалення сірководню містять каталітичне бітумінозне вугілля, яке в процесі очищення окиснює сірководень до безпечних домішок, що не мають запаху.

Магістральні

Одні з найпопулярніших пристроїв у побутовій водопідготовці, оскільки просто встановлюються в трубопровід, і не вимагають складного обслуговування.

Три головних групи включають:

 • картриджні;
 • дискові;
 • протинакипні.

Промислові системи

Також ми проєктуємо та конструюємо рішення для вашого бізнесу;

 • системи зворотного осмосу та ультрафільтрації;
 • системи дейонізації води;
 • контейнерні системи очищення.

Якщо вам необхідно купити фільтр для води в Миколаєві для вашого будинку або виробництва, наші фахівці допоможуть зробити аналіз води, провести правильні розрахунки та підібрати обладнання, яке ідеально підійде саме вам.

розгорнути згорнути