• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Іонообмінні смоли

Сортування:
Новинка
Іонообмінна смола Amberlite MB-20 H/OH 25 л

Ціна іонообмінних смол на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Іонообмінна смола Ecosoft Ecolite CK2 087 грн
Іонообмінна смола Dowex HCR-S/S 25 л2 799 грн
Іонообмінна смола Amberlite MB-20 H/OH 25 л10 613 грн

Іонообмінні смоли

Іонообмінна смола (катіоніт) застосовується у фільтрах для зниження жорсткості води. Катіоніти використовуються в складі фільтрів-пом'якшувачів і систем комплексного очищення води. Також іонообмінні смоли входять до складу багатокомпонентних сумішей для проточних моделей фільтрів і фільтрів-глечиків. Шар полімерного фільтруючого матеріалу нормалізує жорсткість води, що дозволяє захистити побутові прилади від накипу.

Іонообмінна смола являє собою гранульований матеріал, який засипається в корпус фільтра з дотриманням певної висоти шару. В процесі роботи фільтру іони солей жорсткості (кальцію і магнію), що містяться у вихідній воді, заміщуються на іони натрію. В результаті такогопроцесу нормалізується рівень жорсткості води.

Переваги іонообмінної смоли:

 1. Висока ефективність пом'якшення;

 2. Доступна ціна;

 3. Можливість багаторазової регенерації;

 4. Тривалий термін служби;

 5. Стабільність робочих характеристик.

Одним з основних переваг іонообмінної смоли є здатність матеріалу до регенерації. Процес регенерації полягає в промиванні фільтруючого матеріалу розчином таблетованої солі. Після регенерації матеріал майже повністю відновлює свої робочі властивості. Період між циклами регенерації залежить від якості вихідної води.

Призначення іонообмінних смол

Іонообмінна смола допомагає вирішити одну з головних проблем води — високу жорсткість. Підвищений рівень жорсткості призводить до утворення накипу на нагрівальних елементах побутових приладів, а також викликає неприємні відчуття при водних процедурах. Фільтри з катіонітом знижують жорсткість води до оптимального значення.

Смоли для фільтрів-пом'якшувачів гелевого типу відрізняються стабільністю фізичних і хімічних властивостей. Гранульований матеріал відрізняється високою швидкістю і ефективністю фільтрації. Крім зниження жорсткості, іонообмінні смоли використовуються для видалення важких металів і демінералізації води. Матеріал поставляється в мішках об'ємом 25 л.

Катіоніт може використовуватися для пом'якшення артезіанської та водопровідної води. Фільтри з іонообмінною смолою застосовуються як в побуті, так і в промисловості. Здатність смол до регенерації забезпечує тривалий термін служби фільтра. Навіть при його завершенні ви можете купити потрібну кількість матеріалу та відновити робочі характеристики системи очищення води.

Розгорнути