+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Диспенсери

Сортування:
Новинка
Диспенсер BWT AQA drink Pro 20 HCA
Новинка
Диспенсер BWT AQA drink Pro 20
Диспенсер BWT AQA drink Pro 20
Диспенсер BWT AQA drink Pro 20
Диспенсер BWT AQA drink Pro 20
Артикул : 825060-A
26 720 грн
Купити
Новинка
Стенд для диспенсера AQA drink 20 із системою фільтрування
Стенд для диспенсера AQA drink 20 із системою фільтрування
Новинка
Стенд для диспенсера AQA drink 20 БЕЗ системи фільтрування

Ціна на диспенсери для питної води на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Диспенсер BWT AQA drink Pro 20 HCA24 113 грн
Диспенсер BWT AQA drink Pro 2026 720 грн
Стенд для диспенсера AQA drink 20 із системою фільтрування19 847 грн

Диспенсери для води

Люди звикли асоціювати диспенсер для питної води з бутелями, ми ж хочемо зруйнувати цей стереотип, і пропонуємо нове рішення -  диспенсер з фільтром для води.

Переваги такого пристрою в тому, що вам більше не потрібно замовляти воду і зберігати бутелі. З диспенсером Ecosoft ви будете мати цілодобовий доступ до питної води.

Це оптимальне рішення для офісу, а також громадських місць, де потрібно забезпечити достатню кількість питної води та зберегти естетичний зовнішній вигляд.

Як працює диспенсер для питної води?

Принцип роботи такого пристрою полягає в тому, що всередині або зовні диспенсера встановлений спеціальний фільтр для води, який забезпечує її очищення. Також можна знайти диспенсер для води підлоговий без холодильника і з холодильником, а також з системою насичення води вуглекислим газом і ароматизаторами.

Поговоримо детальніше про продукцію, яку можна знайти в нашому інтернет-магазині.

Диспенсер Ecosoft

Він являє собою циліндричний корпус, всередині якого розміщені дві ємності для холодної та гарячої води. Вони розділені між собою зворотним клапаном для того, щоб запобігти змішуванню води. Вода на цей диспенсер подається з систем зворотного осмосу, які підключаються до системи водопровідної води.

В якості фільтрів можуть застосовуватися як системи RObust, так і побутові фільтри зворотного осмосу.

Диспенсери BWT

Особливість конструкція таких пристроїв полягає в тому, що фільтр спочатку монтується всередину системи. Всередині розташований спеціальний змінний картридж, який об'єднує в собі активоване вугілля, ультрафільтраційну мембрану і знезараження ультрафіолетом.

У нашому інтернет-магазині є дві лінійки таких систем - AQA Drink і ESSENZA.

AQA DRINK це зручний диспенсер підлоговий з холодильником, який забезпечує три типи води:

 • очищену;
 • газовану охолоджену воду;
 • негазовану охолоджену.

Продуктивність таких установок сягає 120 л/год.

ESSENZA це системи, в яких процес очищення води аналогічний попередній більш бюджетній лінійці AQA Drink. Головна відмінність такого диспенсера для води полягає в тому, що вона може бути не тільки газованою та охолодженою, а й насичуватися корисними харчовими добавками.

У нас ви можете знайти чотири типи есенцій:

 • огірок, м'ята, лайм;
 • рожевий грейпфрут і морінга;
 • зелений чай, женьшень і морінга;
 • лайм, імбир і листя оливи.

Варто відзначити, що всі продукти виробляються тільки з натуральних компонентів, тому ви можете не турбуватися за склад компонентів, на відміну від покупних бутильованих вод. З однієї пляшки есенції вийде близько 200 склянок води.

Обслуговування

Сервіс диспенсерів, як і будь-яких фільтрів для води полягає у своєчасній заміні картриджів. Також необхідно проводити чистку та дезінфекцію ємностей, які є накопичувачами води.

Завдяки злагодженій та ефективній роботі нашої сервісної служби, обслуговування не забере вашого часу. Ми запам'ятовуємо дату установки або останнього обслуговування, дзвонимо вам, і приїжджаємо в зручний час.

Переваги диспенсерів для очищення води

 1. Чиста вода завжди під рукою, вам не потрібно піклуватися про планування її замовлень, думати, де помістити запас бутелів та ін.
 2. Обслуговування проводиться швидко і просто, наші фахівці нагадають вам про нього, приїдуть замінити картриджі та здійснити інші операції у зручний для вас час.
 3. Економія — таке рішення швидко окупається, якщо розрахувати витрати на привізну воду. Оренда такого фільтра теж обійдеться дешевше.
 4. Екологічність — завдяки диспенсеру ви робите великий внесок в майбутнє, оскільки кількість пластику в навколишньому середовищі мінімізується.
 5. Відсутність накипу — завдяки тому, що вода після кулера пом’якшується, його не потрібно більше чистити від накипу.
 6. Естетичний зовнішній вигляд — диспенсер легко впишеться в дизайн вашого приміщення, не доведеться думати як його замаскувати або заховати.

Якщо ви вирішили купити диспенсер для води, фахівці нашого інтернет-магазину здатні дати повноцінну консультацію та підібрати відповідне для вас обладнання.

Наша сервісна служба також бере на себе всі функції по установці й обслуговуванню ваших фільтрів і диспенсерів для води.

Розгорнути