Мій фільтр

Водопідготовка для приватного будинку, с.Глеваха, Київська обл.

Джерело води

Свердловина

Проблеми

Дуже високий вміст заліза і сірководню, а також твердість на верхній межі норми, в наслідку яких вода має неприємний металічний присмак і запах "тухлих яєць", жовтуватий відтінок, а також утворює рудий наліт із заліза і вапна на сантехніці та кахлі й сприяє утворенню накипу в котлі та системі опалення. Для пиття вода не придатна зовсім.

Завдання

Встановити систему очищення води, яка розв'яже одночасно всі проблеми води господарсько-побутового застосування, а також забезпечить чисту, смачну і корисну мінеральну воду.

Рішення

  1. Фільтр механічного очищення BWT EUROPAFILTER з ручним промиванням, який призначений для видалення частинок піску, глини та ін., забезпечує захист обладнання водопідготовки та іншої побутової техніки від пошкоджень і збільшує їх термін служби.
  2. Фільтр пом'якшення води Ecosoft FK1665CE з матеріалом Ecomix, який дозволяє значно знизити вміст заліза, марганцю та солей твердості.
  3. Фільтр Ecosoft FPC1665CT для видалення сірководню, а відповідно і неприємного запаху тухлих яєць.
  4. Ультрафіолетова лампа UF720 для запобігання обростанням в системі водопостачання.
  5. Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P'URE Balance, який забезпечує чисту воду і насичує її всіма необхідними мікроелементами.

Результат

  • 3 м³ кришталево чистої води для господарсько-побутових потреб і до 12 літрів корисного і смачної води на годину.
  • Відсутність вапняного нальоту на сантехніці, і як наслідок зниження частоти та складності прибирання, витрат побутової хімії.
  • Зменшення накипоутворення забезпечує значне підвищення енергоефективності та зниження частоти обслуговування котла.
  • Чиста, смачна, а головне корисна питна вода з додаткового крана на мийці.
  • Блакитна і прозора вода у ванній викликає приємні естетичні враження при купанні.