Мій фільтр

Рекомендації щодо використання фільтрів для води в період ліквідації наслідків руйнування Каховської ГЕС

Час читання: 0 хв.
Рекомендації щодо використання фільтрів для води в період ліквідації наслідків руйнування Каховської ГЕС

У зв’язку зі спричиненою державою-терористом техногенною катастрофою — руйнуванням Каховської ГЕС — вода у сховищі стрімко падає. Це призводить до порушення роботи водозаборів і, відповідно, проблем з питною водою у населених пунктах, які живляться від Каховського водосховища. Наслідки підриву відчує вся Україна, але насамперед Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Дніпропетровська області та Крим зазнають великої шкоди від зникнення водосховища. 

Не слід забувати про значне погіршення якості питної води з усіх джерел водопостачання. Змітаючи все на своєму шляху, вода забруднюється хімічними речовинами з промислових підприємств, змішується з комунальними стічними водами тощо. При цьому ризики епідеміологічного та хімічного забруднення водних ресурсів збільшуються в рази. Так, в Дніпро вже потрапило 150 тонн машинного мастила, та є ризик подальшого витоку у річку ще понад 300 тонн. Залив вигрібних ям, мереж каналізації та очисних споруд неминуче призведе до забруднення водної маси. Враховуючи специфіку агропромислової території, затоплені склади та інші об’єкти збереження хімічних засобів захисту рослин та добрив, є джерелом забруднення не тільки річкової, але й підземної води.


МОЗ РЕКОМЕНДУЄ! Щоб знизити ризик виникнення інфекційних захворювань на уражених територіях, пийте тільки очищену знезаражену, бутильовану або привізну воду.


ОБЕРЕЖНО!

Необхідно відмовитись від пиття та використання, навіть в господарських цілях, воду, яка змінила свої органолептичні властивості або має наступні ознаки:

 • неприємний запах — нафтопродуктів, гіркого мигдалю, ліків, гнилісний, металевий тощо;
 • містить плівки чи масні плями на поверхні тощо;
 • нетиповий колір води — блакитний, зелений, жовтий тощо;
 • каламутність, яка не відстоюється впродовж 12 годин тощо.

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬ РІЗІНІ ТИПИ ФІЛЬТРІВ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ?


ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ ФІЛЬТРІВ ТА СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ФІЛЬТРИ-ГЛЕЧИКИ ТА ПРОТОЧНІ ФІЛЬТРИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИru_chyoekhu_ntsvyyr_nemo_fyrym_3_o_ua_chkoekhu_goyeyn_nemo_fyrkm_3_o.jpgru_khusmrsm_chyoekhu_ecosoft_standard_ua_tskhukmrym_chkoekhu_ecosoft_standard.jpg

 • Покращують якість попередньо очищеної та знезараженої водопровідної води, знижують вміст органічних речовин та хлору
 • Не очищують воду від хімічного забруднення.

РЕКОМЕНДУЄМО використовувати воду після зазначених фільтрів для приготування їжі та пиття після кип’ятіння впродовж 5 хв.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЛАСНИКАМ ФІЛЬРІВ ГЛЕЧИКІВ ТА ПРОТОЧНИХ ФІЛЬТРІВ

 • слідкувати за ресурсом змінного картриджа в сервісі 

  Мій Фільтр

 • пам’ятати, що дані продукти не очищають воду від бактеріологічних забруднень.


ФІЛЬТРИ ТА СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ З ТЕХНОЛОГІЄЮ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ ВИДАЛЯЮТЬ: ru_chyoekhu_sbuakhrsgs_sfpsfa_ecosoft_p_ure_aquacalcium_mo675macpureeco_ua_chkoekhu_ivsuskhrsgs_sfps.png

 • Забруднення хімічного походження: нафтопродукти, засоби захисту рослин та добрива, важкі метали, інші речовини;
 • Мікробіологічні забруднення: бактерії, віруси, мікроорганізми та цисти на 99,8% завдяки мембрані зворотного осмосу.

Фільтри з технологією зворотного осмосу мають різну продуктивність та поділяються:

ВАЖЛИВО! Хоча мембрани зворотного осмосу видаляють бактерії та віруси, в період надзвичайних ситуацій, воду після них можна використовувати для пиття та приготування їжі після кип’ятіння протягом 5 хв.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЛАСНИКАМ ПИТНИХ ФІЛЬТРІВ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ:

Перегляди: 1220
1 голос(а/ів)
Поділитися: