Мій фільтр

Магнітна вода

Час читання: 0 хв.
Магнітна вода

Наступним героєм параду міфів про воду виступає "магнітна вода". Існує теорія, що якщо воду внести в магнітне поле, вона особливим чином структурується і стає надзвичайно корисною для здоров'я. Ми традиційно вивчимо матеріали, знайдені в пошукових системах, а потім дізнаємося, як дивляться на лікування магнітною водою вчені.

Отже, на питання "Як намагнітити воду?" - всезнаючий Google відповів, що потрібно її помістити на спеціальну магнітну підставку, пропустити через лійку, до якої прикріплені два неодімових магніти з протилежними зарядами, або настояти в ємності з також протилежно закріпленими магнітами. Ще він розповів, що лікування магнітної водою може бути ефективним для нормалізації кров'яного тиску, зниження рівня холестерину в крові і лікування захворювань нервової системи.

Як пов'язані властивості магніту і вода?

При проходженні постійного магнітного поля відбувається деяка зміна розташування металевих іонів в складі води — вони упорядковуються. Практично ця властивість застосовується для захисту бойлерів, котлів, пральних машин від накипу. Даний фільтр має, звичайно, не таку ефективність, як його альтернативи, що працюють на хімічних реагентах, проте, він досить ефективний для домашнього застосування.

Що стосується фізико-хімічних властивостей чистої води після магнітної обробки електромагнітами, вони також дещо змінюються, наприклад, зменшується поверхневий натяг води.

Властивості магнітного поля води та здоров'я

Властивості магнітної води нині не вивчаються дуже активно, але в науковій літературі підтвердження її користі для здоров'я немає, тому якщо хтось пропонує вам купити чарівний магніт для води, задумайтеся над тим, чи дійсно він потрібен.

Що ж стосується такої води для поливу рослин, згідно з рядом досліджень, вона може підвищувати врожайність деяких культур. Наприклад, австралійські вчені виробили експеримент , в якому рослини поливали намагніченою і звичайною водою з різним солевмістом. Виявилося, що вода, пропущена через електромагніти, здатна підвищувати врожайність деяких сортів рослин до 23%. Принципово, що намагнічена вода з великим солевмістом, показує кращі результати, ніж чиста.

Вплив магнітної води на рослини

Також сильне магнітне поле здатне надавати дезінфекційний ефект , наприклад до сальмонел.

Чи має "магнітна вода" корисний вплив на ваше здоров'я? Дуже сумніваємося, та рекомендуємо краще цікавитись чистотою вашої води. У нашому інтернет-магазині можна знайти фільтри для води , які без краплі магії, виключно завдяки науці, зроблять воду з-під крана чистою, корисною та безпечною.

Перегляди: 5687
0 голос(а/ів)
Поділитися: