Мій фільтр

Комп'ютерні ігри та популяризація водної тематики

Час читання: 0 хв.
Комп'ютерні ігри та популяризація водної тематики

Не оминула водна тематика і комп'ютерні ігри. Тож сьогодні поговоримо про ігри з темою води та водопостачання.

Waterworks!

Гра була створена у 2020 році. Авторами виступили Доктор історичного факультету Гданського університету Вацлав Кульчицький і Матеуш Сокальщук.

Гравець зобов'язаний розвивати та обслуговувати систему водопостачання середньовічного міста Грудзендз, заснованого Тевтонським орденом в 1291 році на березі річки Вісла. Гра заснована на результатах археологічних та історичних досліджень д-ра Кульчіковоского.

На самому початку гри водопостачання міста складається лише в системі носильників, а з поступовим його розвитком, ви будете розвивати все складнішу водопровідну мережу, з трубами, насосами та водонапірними вежами, як це і було історично.

waterworks!

Навчання економії води від EPA (UA Enviromental Protection Agency)

Агентство з захисту навколишнього середовища США дає батькам прості інструменти для того, щоб навчити дітей берегти воду. Маленька крапелька води рухається по лабіринту, де зустрічається з питаннями про водоспоживання. У такій простій формі діти дізнаються як, навіщо і чому зберігати воду.

Epa и водосбережение для детей

Run the River (Веди річку)

Це мобільний додаток являє собою гру, в якій гравець має розподілити ресурси однієї річки для зрошення полів, ферм, лісів та населених пунктів. Зі збільшенням населення і промисловості, вам буде все складніше приймати рішення, але додадуться і нові ресурси, наприклад, у вигляді підземних вод.

Цю гру рекомендують застосовувати для пояснення школярам принципу розподілу і споживання водних ресурсів.

Завантажити додаток можна тут.

Run the River

Waterweed Wipeout (Знищити водорості)

Озеро Мулвала це справжня водойма в Австралії, створена на початку минулого століття. Принцип гри полягає в тому, щоб знижувати рівень води, знижуючи швидкість розмноження водоростей, які заважають повноцінному функціонуванню водойми та знищують її видове різноманіття.

Головне завдання - зробити так, щоб запобігти розмноженню небезпечної водорості, але при цьому не порушити систему водопостачання.

Знайти мобільний додаток можна тут.

Waterweed Wipeout

Catchment detox

Загалом суть гри дещо схожа на дві попередні. Завданням гравця є розподіл водних ресурсів, а також створення заводів, фабрик, або ж національних парків. Ця гра допомагає зрозуміти, яким чином людина впливає на навколишнє середовище, і як мінімізувати або уникнути погіршення екологічної ситуації.

Знайти гру можна за посиланням.

Catchment detox

Якщо ви маєте інші цікаві ігри про воду, напишіть нам.

Перегляди: 819
0 голос(а/ів)
Поділитися: