Мій фільтр

Фільтр зворотного осмосу vs бутильована вода

Час читання: 0 хв.
Фільтр зворотного осмосу vs бутильована вода

Раніше ми вже говорили про переваги та недоліки бутильованої води. У цьому матеріалі опишемо єдину альтернативу — фільтри зворотного осмосу.

Конструкція встановлюється безпосередньо вдома під мийкою і забезпечує вас чистою та безпечною водою в режимі 24/7. Такі установки очищають воду від 99,8% відсотків домішок.

Нижче ми постараємося зробити порівняння фільтрів зворотного осмосу з бутильованою водою за основними параметрами.
Зворотний осмос

Бутильована вода

Висока якість

Гарантоване видалення 99,8% домішок завдяки процесу зворотного осмосу. Мембрана фізично не пропускає важкі метали, пестициди, хлор і органічні сполуки. У воді містяться тільки корисні мінерали — кальцій і магній.

Стандарти якості бутильованої води мають досить широкі інтервали значень. Допустимі невеликі кількості важких металів, пестицидів, ПАР, нафтопродуктів. Виробник не зобов'язаний вказувати кількість і наявність.

Стерильність

Ви отримуєте воду, яка не містить вірусів і бактерій. Якщо мембрана вичерпала термін дії — вода просто перестане текти.
Навіть повністю безпечна вода при тривалому зберіганні, особливо, якщо була порушена цілісність пляшки є середовищем для розмноження мікроорганізмів.

Економія

Вартість 1 літра води дорівнює 50-ти копійкам.

Вартість літра бутильованої води — 8 - 30 грн, а води з доставкою — 5 - 7 грн.

Екологічність

Екологічність — картриджі змінюються рідко і створюють мало відходів.

Пластикові пляшки розкладаються протягом 150 - 300 років. Вторинна переробка можлива, але для цього потрібно збирати та сортувати сміття.

Економія сил і часу

Цілодобова наявність води вдома незалежно від погодних умов, пробок на дорогах і вашого вільного часу. Картриджі потрібно міняти раз на 3 місяці.

Потрібно витратити час, щоб купити воду в магазині, акваматі чи пункті розливу, або погоджувати зручний час доставки.

Ми показали зручну табличку, яка допоможе вам зрозуміти переваги установки фільтра зворотного осмосу вдома. Якщо у вас є запитання, пишіть їх у коментарях.


Перегляди: 2962
0 голос(а/ів)
Поділитися: