Мій фільтр

Біоциди

Наявність
Бренд
  • Миттєва знезаражуюча дії
  • Швидко розкладається з утворенням нетоксичних речовин
  • Сумісний з усіма типами мембран та обладнання

Ціна біоцидів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару


Що таке біоциди і для чого вони потрібні?

При експлуатації зворотноосмотичних установок створюються умови, які позитивно впливають на ріст і розмноження бактерій, водоростей й ін. Крім того, сам матеріал мембран є живильним середовищем для водних мікроорганізмів. Утворена біоплівка перешкоджає фільтрації, збільшує перепад тиску, знижує продуктивність установки і якість демінералізованої води. Для вирішення цієї проблеми використовуються біоциди. Вони дезінфікують поверхню поліамідних і ацетатцелюлозних мембран, перешкоджають руйнівному біохімічному впливу мікроорганізмів, появі неприємного присмаку і запаху фільтрату, що продовжує термін служби мембран і знижує витрати на їх обслуговування. Дія биоцидов заснована на руйнуванні внутрішніх структур клітин бактерій, водоростей і інших мікроорганізмів, таким чином запобігаючи утворенню біоплівки.

Спосіб застосування:

Біоциди за допомогою дозуючого обладнання вводять в воду, що подається на систему зворотного осмосу в обсязі, який варіюється в залежності від ступеня забруднення мембранних елементів, вихідних умов (об'ємна витрата, мікробіологічне забруднення оброблюваної води) і т.д. Біоциди можуть дозуватись як безперервно, так і періодично.

Рішення:

ECOCIDE DB20 RO і ECOCIDE DB5 RO виготовляються на основі розчинів ДБНПА (2,2-дібромо-3-нітрілопропіонаміду) різної концентрації. Оскільки ECOCIDE не є окисником, він не взаємодіє з мембранним полотном та іншими матеріалами, що використовуються у водопідготовці.

Купити біоциди можна в ємностях по 5, 10 і 20 кг.

Переваги використання:

  • реагент широкого спектру дії: швидко пригнічує ріст і розвиток бактерій, грибів, дріжджів, ціанобактерій і водоростей

  • розпадається на екологічно безпечні продукти

  • може використовуватися для мікробіологічного контролю і зниження біообростання різних мембранних елементів в системах водопідготовки

  • застосується до всіх типів мембран і матеріалів обладнання

  • змішується з водою в різних співвідношеннях

  • невисока ціна біоциду за гарантію ефективної роботи мембрани


Розгорнути