+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Переваги бізнесу «Автомат з продажу води»
Продавай питну воду
за допомогою автоматів
Гарантуємо підтримку на всіх етапах: від вибору локації до технічного обслуговування і просування. Управління автоматом здійснюється віддалено через online-кабінет.
$ 3100
Мінімальна інвестиція
1-1,5 роки
окупність бізнесу
30-35%
Рентабельність бізнесу
Автомат з продажу води ТМ Здорова вода — це:
Якість
100% безпечна, смачна і корисна вода з мінералами
Ціна
У 5-6 разів дешевше бутильованої води і води з доставкою
Зручність
Завжди під рукою — біля будинку, в необмеженому обсязі
Суть бізнесу
Чиста вода. Вона потрібна будь-якій людині, кожен день, 24 години на добу. Не шукай споживачів — вони знайдуть тебе самі.
Ми пропонуємо готовий бізнес — бізнес, готовий працювати на тебе. У нього немає терміну придатності і падіння попиту. Він не займає місця і не споживає ресурси. Не потребує персоналу і твоєї присутності.
Він просто працює, забезпечуючи людей найнеобхіднішим, а тебе — постійним доходом. Вже більше 100 партнерів встановили близько 600 автоматів питної води ТМ Здорова вода по всій Україні.
Приєднуйся й ти!
Твої дії
1
Вибери формат
Тобі потрібно підібрати правильне місце
для розміщення автомата
Точка, через яку проходить велика кількість людей. Просто назви своє місто.
Ми допоможемо тобі в усьому іншому:
Спеціальна система оцінки, заснована на даних геомаркетингу
Досвід установки понад 600 автоматів у всіх областях України
2
Запускай
Твій бізнес почне працювати вже через 3 тижні. Це максимальний період від першого дзвінка нашого менеджера і до твого першого споживача. Сюди входить вибір локації, оформлення документації, установка та запуск готового до роботи автомата.
3
Економ на експлуатації
Автомат виконує всю роботу сам. Він робить з водопровідної води питну. Для цього в ньому встановлена професійна 9-етапна система очищення води. Але не думай про це. Просто підключи його до водопроводу, електрики і каналізації.
Самостійність
не потрібно наймати співробітників
Компактність
розміри автомата 1900/850/780 мм — тільки 1 кв. м площі приміщень для оренди
Економія
споживає 0,75 кВт/год електрики (менше чайника!)
4
Здивуй покупця
Автомат пропонує питну воду 2 видів. Кожен покупець знайде в ньому те, що йому необхідно. Просто свіжа, чиста і безпечна вода, другий — додатково збагачена корисними мінералами (кальцій, магній тощо).
5
Керуй бізнесом дистанційно
Цей бізнес майже не вимагає твоєї участі. У своєму online-кабінеті ти бачиш поточний стан автомата, виручку за день, необхідність в сервісі й інкасації. Ти можеш займатися своїми справами або поїхати у відпустку і при цьому контролювати всі процеси.
6
Забудь про обслуговування
Ми самі виконаємо всю роботу, пов'язану з технічним обслуговуванням автомату. Або довіримо її нашим партнерам. Або, якщо хочеш, безкоштовно навчимо твоїх співробітників.
7
Поверни інвестиції за рік
Вендинг-автомати з продажу води — зростаючий бізнес в Україні, ніша для якого ще не заповнена. Застовпити найкращі локації в своєму місті вже зараз. Користуйся репутацією компанії Ecosoft і маркетинговими матеріалами, які допоможуть у просуванні
Думка Ecosoft
Альберт Назаренко
керівник напряму «Вендинг»
Вендинг від Ecosoft – найбільша мережа сертифікованих автоматів розливу води в Україні. Ми пропонуємо партнерам готову бізнес-модель, яка успішно працює, повний пакет документів, прозорий бізнес та підтримку на всіх етапах співробітництва — від підбирання приміщення до одержання дозвільної документації — по всій території України.
Думка партнера
Луговський Михайло
Aqua Plus
Станом на липень 2021 року в західному регіоні України компанія Aqua Plus розвинула мережу з 64 автоматів Ecosoft та не зупиняється на досягнутому. Вендинговий напрям — один із пріоритетних у розвитку нашого бізнесу. Співробітництво з Ecosoft — надійно та прибутково!
Калькулятор
прибутковостi бізнесу
Кількість
автоматів
Період, за який
я отримаю прибуток
Модель
автомата
Ваш прибуток:
1 000 000 грн
За умови оренди
приміщення під автомат
(1м2) в міс.
1 000 грн
Корисна порада
Автомат може виробити від 60 до 250 л води в годину залежно від моделі. В середньому автомат може продавати 250-500 літрів води в день. Для хорошого старту і зниження накладних витрат рекомендуємо встановлювати не менше 5 автоматів в одному регіоні.