+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри для квартири

Сортування:
Де очищуємо?
Новинка
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint (FPV24520ECO)
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint (FPV24520ECO)
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint (FPV24520ECO)
Новинка
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Новинка
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard
Новинка
Компактний фільтр знезалізнення та пом'якшення води BWT Perla Silk Ecomix
Бестселер
Компактний фільтр комплексного очищення води BWT AQA PERLA X-BIO 20
Компактний фільтр комплексного очищення води BWT AQA PERLA X-BIO 20

Чи потрібна система очищення води для квартири?

Якість водопровідної води в Україні не зростає, а активно знижується. Це пов'язано зі станом трубопровідних мереж, які переважно вичерпали свій ресурс ще десять років тому, і з якістю джерел водозабору, в першу чергу, Дніпрі. Розв'язання питання, тим більше швидкого, поки на горизонті немає, тому якщо ми хочемо отримати якісну воду, її доведеться очищати самостійно або силами керуючої компанії ЖКГ, або об'єднанням мешканців, або ж, як найчастіше трапляється на практиці, самостійно у себе в квартирі. В даному розділі сайту можна вибрати фільтр на воду в квартиру, якщо ж ви не остаточно розумієте, яке обладнання вам необхідно, наші фахівці можуть дати детальну консультацію по ряду обладнання. 

Головними проблемами рідини, яка витікає з нашого крана, є:

 • наявність механічних домішок (дрібних частинок піску, іржі та ін.), які знижують термін служби побутової техніки, сантехнічної арматури, змішувачів, а також є причиною тієї самої каламутності;
 • підвищена твердість і, як наслідок, утворення накипу на нагрівальних елементах пральних і посудомийних машин, бойлерів, котлів, а також білий наліт і патьоки на сантехніці;
 • кольоровість і запахи, викликані природними органічними речовинами з джерел поверхневого водозабору в першу чергу погіршують естетичний вигляд;
 • підвищений вміст заліза (характерний переважно для підземних вод) веде до утворення жовтих плям і патьоків на сантехніці, сухості і подразнення шкіри;
 • вміст хлору, який крім дійсно необхідної дезінфекції викликає неприємний запах і сухість шкіри;

Як вибрати фільтр для води в квартиру?

Ми в Ecosoft маємо великий досвід у впровадженні готових рішень очищення в квартирі і нижче коротко розповімо, що може підійти вам.

Магістральний фільтр для води в квартиру

Такі пристрої призначені для видалення піску, іржі та інших забруднень, які можна побачити неозброєним оком, а також деяких специфічних забруднювачів, наприклад, хлору, органіки або заліза.

Є кілька варіацій виконання таких пристроїв.

 1. Промивний проточний фільтр для води в квартиру є компактний пристрій, який монтується безпосередньо в магістраль холодної або гарячої води. Конструкційно він складається з металевого оголовка (переважно латунного) і пластикової колби з сітчастим циліндричним фільтроелементом, яка вкручується безпосередньо в нього. Догляд за фільтром передбачає регулярне ручне (рідше автоматичне) промивання, а також чистку або заміну самого фільтроелемента в міру його забивання.
 2. Фільтри-колби є, власне, пластиковою колбою зі змінним картриджем, яка аналогічно промивним фільтрам встановлюється в трубопровід. Це, мабуть, самий популярний тип фільтра, вони мають кілька типорозмірів, які підійдуть для різних цілей.
 • Прозорі колби, завдяки яким, ви можете самостійно оцінити забрудненість фільтра і зробити висновки про необхідність заміни картриджа.
 • Магістральні фільтри високого тиску. Колба пристрою виконана з особливо міцного пластику, який витримує тиск до 30 атм.
 • Фільтри для гарячої води. Корпус виготовлений з термостійкого пластика. Робоча температура до 80оС.
 • Стандартні колби типу BB-20 і ВВ-10. Мають підвищену продуктивність.
Промивні колби типу BB практично універсальні, крім механічного очищення вони можуть виконувати ряд інших функцій, які залежать від матеріалу встановленого картриджа:
 • гранульоване або пресоване активоване вугілля буде знижувати кольоровість і запахи, покращуючи її органолептичні властивості;
 • каталітичні матеріали будуть ефективно видаляти залізо.

Окремо варто згадати компактні фільтри для бойлерів, котлів, пральних машин. Вони встановлюються безпосередньо перед водонагрівальних обладнанням і забезпечують його захист від накипу.

Фільтр комплексного очищення та пом'якшення води для квартири

Системи пом'якшення видаляють солі твердості, позбавляючи вас від накипу і білого нальоту.

Фільтри знезалізнення та пом'якшення виконують кілька функцій, вони видаляють іони твердості (кальцій і магній), розчинене залізо, а також органічні речовини, покращуючи органолептичні показники. З такою системою ви отримуєте м'яку прозору воду, яка не утворює опадів, не подразнює шкіру і не має неприємних запахів.

Процеси пом'якшення і знезалізнення виглядають приблизно однаково. Фільтр очищає водопровідну воду, а коли ресурс завантаження вичерпано, автоматичний клапан перемикає його в режим регенерації й відновлює завантаження з допомогою розчину таблетованої солі.

Для квартир такі системи виконуються в компактному корпусі, який можна вмістити навіть в маленькій тумбі невеликої ванної кімнати або кухні.

Термін служби завантаження знезалізнювачі при правильній експлуатації досягає 5 років, а обслуговування зводиться до періодичної засипки таблетованої солі в бак для регенерації.

Як може виглядати очищення води в квартирі?

Є кілька варіантів систем, практично на будь-який гаманець.

Найпростішим варіантом є установка проточного механічного водоочищувача картриджного або промивного типу. Після нього можуть бути змонтовані фільтри пом'якшення або комплексної очистки, а останнім етапом буде колба з вугільним картриджем. Стадію пом'якшення можна пропустити, але в такому випадку ми рекомендуємо установку фільтрів від накипу на бойлер і пральну машину.

Ми рекомендуємо встановлювати будь-який фільтр для води на вході в квартиру, щоб покрити всі точки водоспоживання. Безпосередньо під мийкою на кухні монтуються тільки питні проточні або зворотноосмотичні системи.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для квартири


Де купити фільтри для квартири?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Який фільтр для води краще обрати для квартири?

Оптимальним рішенням для водопідготовки у квартирі в Українських реаліях буде повноцінна система очищення води, яка передбачає:

 • картриджний або сітчастий фільтр механічного очищення води для видалення грубодисперсних домішок піску, іржі, мулу та ін.;
 • компактний фільтр комплексного очищення або пом'якшувач в залежності від вихідного стану води;
 • вугільний фільтр для видалення присмаків і запахів води.

Якщо вам необхідно простіше рішення, то можна обійтися фільтром механічного очищення і пристроями від накипу на бойлер і пральну машину.

Які ціни на фільтри для квартири?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтри для квартири в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.