• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Активоване вугілля

Сортування:

Ціна активованого вугілля на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Активоване вугілля Filtrasorb 300 25 кг6 007 грн
Активоване вугілля Centaur HSL 12x40 15 кг5 640 грн
Активоване вугілля Ecosoft Ecocarb 8х30 25 кг2 936 грн
Активоване вугілля Ecosoft Ecocarb 12х30 25 кг3 750 грн

Активоване вугілля

Активоване вугілля для очищення води — високоефективний і доступний сорбент, що поглинає цілий ряд забруднень. Вугільні фільтри очищають воду від органічних та хлорорганічних речовин, хлору та інших небажаних домішок. У системах очищення використовуються матеріали Filtrasorb, Centaur і Aquacarb. В якості сировини для цих речовин використовується шкаралупа кокосового горіха — екологічно чистий природний матеріал.

Переваги активованого вугілля:

  • Висока ефективність при низькій вартості;

  • Здатність до відновлення своїх властивостей шляхом регенерації;

  • Покращення смакових якостей води;

  • Природне походження;

Для підготовки води використовуються різні різновиди активованого вугілля, кожен з яких оптимально підходить для очищення води від певного ряду небажаних домішок.

Filtrasorb

Активоване вугілля Filtrasorb 300 — гранульований сорбент, що одержується шляхом агломерації. У процесі спікання найдрібніші вугільні фракції активуються під впливом високотемпературнї пари. В результатіутворюються гранули з великою кількістю активних пор. В процесі очищення води таке вугілля ефективно сорбує пестициди та інші мікрозабруднення.

Centaur

Вугілля Centaur виготовляється за спеціальною запатентованою технологією. Це бітумінозний гранульований сорбент, що володіє високою каталітичною здатністю. Матеріал ефективно видаляє залізо, сірководень і хлораміни. Як і інші фільтруючі матеріали на основі активованого вугілля, матеріал Centaur може відновлювати свої властивості шляхом розпушування зворотним потоком води. Регенерація сорбенту здійснюється без застосування реагентів.

Aquacarb

Фільтруючий матеріал Aquacarb — це активоване вугілля з горіховою шкаралупи, яке відрізняється високим рівнем чистоти. Може використовуватися для очищення питної та технологічної води. Широко застосовується при виготовленні напоїв. Висока міцність гранул забезпечує багаторазову регенерацію без втрати фільтруючих властивостей. Матеріал Aquacarb ефективно видаляє з води тригалометани, озон і хлорорганічні домішки. Крім очищення води він також може використовуватися для фільтрації повітря.

Активоване вугілля для фільтрації води дозволяє при мінімальних витратах отримати високоефективний засіб очищення від хлору, органічних і хлорорганічних речовин. Сорбційні матеріали для вугільних фільтрів виробляються на сучасному обладнанні у відповідності до високих вимог якості.


Розгорнути