Мій фільтр

Крани для фільтрів зворотного осмосу

Наявність
Бренд
Артикул : WDF018A2
861 грн
Купити
 • Простий монтаж
 • Стильний сучасний дизайн
 • Надійна конструкція
Артикул : WDF0241AA2
1 123 грн
Купити
 • Простий монтаж
 • Можна вибрати, яку воду набрати: абсолютно чисту або з мінералами
 • Стильний сучасний дизайн
 • Надійна конструкція
Артикул : WDF104
451 грн
Купити
 • Простий монтаж
 • Надійна конструкція
Артикул : WDFH0122AA2HCL
894 грн
Купити
 • Простий монтаж
 • Надійна конструкція
 • Можна вибрати, яку воду набирати: абсолютно чисту або з мінералами

Кран для фільтра води

Проточні та зворотноосмотичні системи для питної води мають досить тривалий термін служби, відповідно, цілком ймовірно, що їх деталі можуть виходити з ладу через якийсь час застосування. Однією з таких деталей є кран для фільтра питної води.

Зазвичай крани для питної води виробляються з хромованої сталі, тому чутливі до зовнішніх впливів і деяких агресивних хімічних речовин. Зовнішні дефекти крана можуть також бути причиною для передчасної заміни.

Конструкційно він складається з головної трубки крана, вентиля, муфти. Несправності крана можуть бути викликані спрацюванням гумок і основних деталей, зовнішніми ушкодженнями.

Який можна купити кран для фільтра води?

Принципові відмінності кранів в конструкції і в дизайні.

Залежно від моделі вашого фільтра, кран для фільтра очищення води може бути одно- і дво-вентильним. Одновентильні крани підходять для проточних фільтрів і п'яти ступінчатих систем зворотного осмосу без мінералізації. Для фільтрів з вбудованим мінералізатором зазвичай монтують дво-вентильні крани, які забезпечують два потоки води, перший — чистої без мінералів, другий — з мінералами.

Що стосується дизайну, то є дві популярних моделі кранів:

 • крапля — з каплевидним вентилем;
 • Модерн — з циліндричними елементами.

Ці крани встановлені на фільтрах практично всіх виробників. Варто відзначити, що існують також змішувачі, до яких приєднується окремий вихід, що підключається до фільтра. Такі крани для фільтра очищення води варто шукати в магазинах сантехніки. Вони можуть мати різноманітний дизайн і підійдуть саме під вашу кухню.

Як замінити кран фільтра для води?

Щоб зробити заміну будь-якої деталі фільтра, попередньо необхідно перекрити подачу води на нього. Після цього потрібно спустити залишок води з системи та відкрутити гайку кріплення старого крана. Потім м'яким миючим засобом для сантехніки відчистити вапняний наліт, що утворився навколо крана і встановити новий краник для фільтра води в такій послідовності:

 1. надіньте на основу крана мале гумове кільце, хромовану пластину, велике гумове кільце і велике пластикове кільце;
 2. протягніть кран в отвір в мийці або стільниці;
 3. надіньте стопорну шайбу і гайку;
 4. закрутіть гайку;
 5. спустіть кілька літрів чистої води.

В цілому якісні крани для фільтрів для води це досить довговічний елемент. Вони рідко виходять з ладу. Але якщо вам все ж потрібно замінити деталь, ви знайдете її в нашому каталозі. Також, можете скористатися послугами наших сервіс-інженерів для будь-яких робіт з обслуговування і ремонту фільтрів.

promo img
Розгорнути

Часті питання про крани для фільтрів зворотного осмосу


Де купити крани для фільтрів зворотного осмосу?

Наш асортимент можна знайти не тільки в інтернет-магазині. Завдяки нашим партнерам фірмові магазини є в усіх регіонах України, можна фільтр для води купити в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. Також продукти можна зустріти на полицях мережевих будівельних гіпермаркетів і навіть магазинів біля будинку.

Які крани для фільтрів зворотного осмосу найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на крани для фільтрів зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі крани для фільтрів зворотного осмосу в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.