• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Магістральні фільтри для води у Сумах: Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Фільтр для гарячої води в Сумах

Водопровідна вода має ряд характерних для всієї території України недоліків. Головним з них можна назвати підвищену каламутність утворену високим вмістом зважених часток мулу, глини, піску та ін.

При підборі фільтрувального обладнання, завжди потрібно враховувати той факт, що стандартні пристрої зазвичай розраховані на робочу температуру води 35 - 40, рідко 55 - 60 ℃. Температура підтримувана в водопроводі зазвичай досягає 65 - 70 ℃, це є приводом звернути увагу на фільтри для гарячої води в Сумах.

Особливості конструкції

Такий пристрій встановлюється безпосередньо в трубопровід. Складається з колби виробленої з помаранчевого термостійкого пластика і змінного поліпропіленового фільтроелемента. Максимально допустима робоча температура досягає 80 °C. Перевагою пристрою над звичайними аналогами є тривалий термін служби без протікання і виходу з ладу, а також стабільно висока ефективність.

Де купити фільтр для гарячої води в Сумах?

У нашому інтернет-магазині можна знайти як побутове так і промислове водоочисне обладнання, якість якого підтверджено міжнародними сертифікатами.

Розгорнути