• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтраційні системи у Кропивницькому: Тип фільтра - Фільтри видалення хлору

Сортування:
Бестселер
Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU 0844CE Twin

Фільтр від хлору в Кропивницькому

Активоване вугілля — найпопулярніший сорбент в технологіях водопідготовки. Завдяки великій внутрішньої поверхні пор (до 1000 м.кв/г) він здатний сорбувати велику кількість органічних речовин природного та хімічного походження, а також розчинені гази, в т.ч. хлор. У слідстві сорбційної очистки, значно поліпшуються органолептичні властивості води, знижується її кольоровість.

Які можна знайти фільтри для води від хлору в Кропивницькому?

Компанія Ecosoft виробляє два типи фільтрів з активованим вугіллям:

- класичні балони із завантаженням з гранульованого фільтруючого матеріалу і контролюючим клапаном для повної автоматизації роботи фільтра;

- картриджні з фильтроэлементами із гранульованим активованим вугіллям або карбон блоки з пресованого вугільного порошку.

Кожен фільтр від хлору в Кропивницького проходить внутрішній контроль якості на виробництві та має відповідні сертифікати.


Розгорнути

Часті питання про фільтр від хлору в Кропивницькому


Де купити фільтр від хлору в Кропивницькому ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтр від хлору в Кропивницькому найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтр від хлору в Кропивницькому ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтр від хлору в Кропивницькому в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.