• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтраційні системи у Черкасах: Тип фільтра - Фільтри видалення сірководню

Сортування:

Фільтр від сірководню в Черкасах

Сірководень є супутником деяких корисних мінералів, наприклад нафти. Завдяки високій розчинності в воді, він здатний поширюватися на великі відстані в підземних водних горизонтах. Це є причиною його появи у свердловинній воді. Ознакою його високого вмісту є неприємний запах "тухлих яєць".

Який можна встановити фільтр від сірководню в Черкасах?

Є два варіанти таких систем:

- класичні установки в формі балона з фільтруючим матеріалом;

- картриджні фільтри з засипними фільтроелементами.

Роль фільтруючого матеріалу в таких системах виконують каталітичні завантаження. Для прикладу каталітичне бітумінозне вугілля Centaur. Воно має велику активну поверхню, яка окиснює сірководень до безпечних з'єднань, що не мають неприємного запаху. Має ефективність також при низьких концентраціях розчиненого заліза.

Також у фільтри від сірководню для води в Черкасах можуть завантажуватися інші матеріали, такі як Pyrolox, тощо.

Розгорнути

Часті питання про фільтр від сірководню в Черкасах


Де купити фільтр від сірководню в Черкасах ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтр від сірководню в Черкасах найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтр від сірководню в Черкасах ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтр від сірководню в Черкасах в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.