замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Житомирі : Тип картриджа - Картридж від накипу

  • Захист посудомийної та пральної машин
  • Збільшує ефективність прання
  • "Зелена" технологія
  • Вистачає на 800 циклів прання
  • Подовжує термін служби бойлера та котла
  • Зменшує витрату електроенергії
  • "Зелена" технологія
  • 1 картридж — 6 місяців роботи

Картридж для фільтрів від накипу в Житомирі

Карбонати кальцію і магнію, які в розчиненому стані присутні у воді називають тимчасовою жорсткістю. Ця назва пов'язана з тим, що при нагріванні вони схильні утворювати осад. Якщо жорстка вода потрапляє в водонагрівальну техніку, на поверхні водогрійних елементів утворюється накип.

Які можна знайти картриджі для фільтрів від накипу в Житомирі?

Ecosoft виробляє лінійку продуктів Scalex. Це сучасні і екологічні антинакипні фільтри. Пристрій являє собою пластикову колбу, яка встановлюється безпосередньо в трубопровід. Всередині неї знаходиться контейнер з гранулами фільтруючого матеріалу, які містять розчинні речовини, що перешкоджають формуванню накипу. Механізм їх дії оснований на зв'язуванні іонів кальцію і магнію в з'єднання, що не утворюють осад.

У нашому каталозі можна знайти наповнювач і картридж для фільтрів від накипу в Житомирі.

Розгорнути

Часті питання про картридж для фільтрів від накипу в Житомирі


Де купити картридж для фільтрів від накипу в Житомирі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для фільтрів від накипу в Житомирі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для фільтрів від накипу в Житомирі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для фільтрів від накипу в Житомирі в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader