• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри для води з мінералізатором в Житомирі

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором в Житомирі

Зворотний осмос є найсучаснішою технологією очищення води. Він здатний видаляти до 99,8% домішок, в т.ч. віруси, іони кольорових металів, пестициди тощо.

Єдиним недоліком таких систем — те, що зворотно осмотичні установки крім забруднень, видаляють корисні мікроелементи — кальцій і магній.

Рішення — фільтри для води з мінералізатором в Житомирі

Такі пристрої передбачають додатковий етап обробки води — мінералізацію на спеціальному картриджі заповненому природними компонентами. Найпоширенішим з яких є кальцит (CaCO3).

Який можна знайти фільтр для води з мінералізатором в Житомирі?

Компанія Ecosoft виробляє чотири типи таких систем: Sense, P'URE, Absolute, Standard.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для води з мінералізатором в Житомирі


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.