• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Вугільні картриджі для води в Запоріжжі

Сортування:

Вугільні картриджі для води в Запоріжжі

Вугілля отримане з природних матеріалів уже багато століть використовують для зниження кольоровості і запахів. Сьогодні в технологіях водопідготовки використовується деревне, а також із шкаралупи волоських, кокосових горіхів та іншої сировини.

Існує два типи сучасних систем для водопідготовки на активованому вугіллі:

- засипні системи, які являти собою балон заповнений високоякісним активованим вугіллям отриманим із кокосової шкаралупи;

- картриджні фільтри являють собою пластикову колбу, всередині якої знаходиться вугільний фільтруючий картридж.

Засипні системи мають досить високу продуктивність і підходять для великих будівель, а також промислового або напівпромислового застосування. Вода надходить в корпус фільтра, рівномірно розподіляється по поверхні картриджа, який затримує домішки, а потім повертається в водопровід.

Які можна купити вугільні картриджі для води в Запоріжжі?

Компанія Ecosoft є лідером Української водоочищення. Ми виробляємо весь спектр обладнання для очищення, а наш інтернет-магазин швидко доставить вам обладнання, а також проведе його доставку та обслуговування.

Ми виробляємо більшість існуючих фільтрів для води, в т.ч. карбон блоки, з гранульованим і каталітичним бітумінозним вугіллям.

Картридж з насипним гранульованим активованим вугіллям забезпечує високу ефективність видалення хлору і органічних домішок. Але у нього є недоліки, до яких можна віднести те, що при очищенні перших порцій, у воду вноситься вторинне забруднення у вигляді вугільного пилу.

Карбон блок — ефективний засіб для очищення води, яке виконує крім функцій гранульованого вугілля, ще утримання грубодисперсних домішок.

Обслуговування

Ми радимо проводити заміну картриджа не менше, ніж раз у 2-3 місяці для отримання безперервного доступу до чистої води.

Для заміни картриджа потрібно:

- перекрити водопостачання;

- відкрутити колби використовуючи сервісний ключ;

- витягнути і утилізувати старий фільтроелемент;

- розпакувати і встановити новий;

- закрутити колби без використання сервісного ключаЯкщо у нас є необхідність в водочисному обладнанні, в т.ч. вугільний картридж для очищення води в Запоріжжі. Фахівці компанії допоможуть вам з підбором, а також з їх установки.

Розгорнути

Часті питання про вугільні картриджі для води в Запоріжжі


Де купити вугільні картриджі для води в Запоріжжі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які вугільні картриджі для води в Запоріжжі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на вугільні картриджі для води в Запоріжжі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі вугільні картриджі для води в Запоріжжі в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.