• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Запоріжжі: Тип картриджа - Картридж від накипу

Сортування:

Картридж для фільтрів від накипу в Запоріжжі


Біла кірка на поверхні тенів нагрівальних приладів є причиною більшості ремонтів бойлерів та опалювальних котлів, низького ККД нагрівальних елементів і відповідно збільшення споживання енергії і матеріальних засобів, а в опалювальних системах це відчутна сума.

Накип утворюється кристалами карбонатів кальцію та магнію. Існує два методи пом'якшення води — реагентний і іонообмінний.

Іонообмінний метод має багато переваг:

- відсутність вторинного забруднення;

- м'яка вода не тільки в пральній машині, а й у ванній;

- висока ефективність при мінімальних витратах.

Але такі системи мають два вагомих недоліки:

високу вартість;

займають відносно багато місця.

Тому дуже часто користувачі вибирають реагентне пом'якшення.

Як працює?

Фільтр Ecosoft Scalex встановлюється в шланг подачі холодної води безпосередньо перед нагрівальним приладом. Усередині нього розміщений змінний картридж — сітчастий корпус, всередині якого знаходиться засипка з гранул просочених малорозчинних пом’якшуючих реагентів. Вода проходить через завантаження і насичується необхідною кількістю речовини.

Принцип роботи має такі етапи:

- утворення стійких з'єднань з катіонами жорсткості;

- перешкода утворенню карбонатних кристалів;

- руйнування існуючих кристалів.

Чому Ecosoft?

Наш інтернет-магазин дає вам можливість придбати Ecosoft Scalex - екологічні фільтри і картриджі для фільтрів від накипу в Запоріжжі та будь-якому іншому місці України.

Ми дбаємо про навколишнє середовище, тому не використовуємо у виробництві фосфати. Ці речовини мають поганий вплив на роботу централізованих біологічних очисних споруд — перешкоджають повноцінному очищенню води перед скиданням в природні водойми.

Де купити картридж для фільтрів від накипу в Запоріжжі?

Наш інтернет-магазин доставляє продукцію Ecosoft прямо зі складу виробника, ви можете не перейматися про підробки. Також ми надаємо послуги висококваліфікованих спеціалістів по встановленню та обслуговуванню обладнання.

Розгорнути

Часті питання про картридж для фільтрів від накипу в Запоріжжі


Де купити картридж для фільтрів від накипу в Запоріжжі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для фільтрів від накипу в Запоріжжі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для фільтрів від накипу в Запоріжжі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для фільтрів від накипу в Запоріжжі в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.