• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Дискові фільтри в Запоріжжі

Сортування:

Дискові фільтри в Запоріжжі

Механічні частки в воді — пісок, мул, частинки глини та ін. створюють багато неприємностей при використанні її в побуті та промисловості. До них відносяться і брудні розводи на поверхнях, що контактують з водою, закупорка форсунок душових лійок, часті поломки змішувачів і клапанів.

Для свердловинної і водопровідної води в Запоріжжі і області характерні різні типи механічних забруднень. Якщо водопровідна містить зовсім невеликі кількості іржі і накипу, то свердловинна часто відрізняється критично підвищеним рівнем каламутності — частинок піску, глини і водоростей.

Як розв'язувати проблему?

Для цих цілей можна встановити механічні дискові фільтри в Запоріжжі і будь-якому куточку України. Цей пристрій призначений, в першу чергу, для попереднього очищення води, яка надходить зі свердловин. Рейтинг фільтрації таких систем знаходиться в межах 50 - 150 мікронів.

Такий фільтр ефективно захистить ваші побутові прилади і побутову техніку, а також забезпечить відсутність брудних плям на сантехніці і продовжить її життя.

Як працює?

Такий фільтр являє собою металевий корпус, всередині якого знаходиться пакет парних полімерних дисків. На них нанесені канавки певного розміру. Фільтруюче тіло утворюється шляхом стискання та розтискання цих дисків.

Головною перевагою пристрою є те, що регенерація його ресурсу не вимагає заміни картриджів і відповідно мінімізує витрати на обслуговування. Промивання проводитися вручну або автоматично. Диски розмикаються, вода проходить через них і виносить на поверхню частинки забруднень.

Після цього диски змикаються і фільтр знову готовий до роботи.

Який купити дисковий фільтр в Запоріжжі?

Компанія Ecosoft є лідером водопідготовки України. Ми виробляємо і поставляємо тільки якісне обладнання для водоочищення в вашому домі і на виробництві.

Ми представляємо дискові фільтри Arkal виробництва компанії Amiad. Існує три основних моделі:

- Short (6 м.куб / год);

- Super (12 м.куб/год);

- Dual (25 м.куб/год).

Такі моделі підійдуть як для побутової так і для промислової водопідготовки.


Розгорнути