• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтр для бойлера в Запоріжжі

Сортування:
Новинка
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів

Фільтр для бойлера


Накип — одна з головних загроз для вашого бойлера та системи опалення. Вапняна кірка поступово накопичується на поверхні нагрівальних елементів, створюючи перешкоди для теплообміну. Зростає споживання енергії, а також витрати на амортизацію. Проблема накипу характерна як для побутових так і для промислових приладів. Щоб розв'язувати цю проблему, можна встановити фільтр для бойлера в Запоріжжі і в будь-якому іншому місті України.

Які шляхи розв'язання проблеми?

Є три доступних технології пом'якшення води:

- установка фільтраційних систем з іонообмінними смолами;

- постійне дозування в водопровід пом'якшуючих реагентів;

- установка фільтра від накипу.

Самим практичним є перший варіант, оскільки ви отримаєте м'яку воду не тільки в бойлері або котлі, а в усьому будинку. Але у цього методу є два важливих недоліки: висока вартість і досить велика займана площа.

Що стосується дозування певних реагентів, то воно є не зручним з точки зору виконання і якщо підсумувати витрати, вийде не така вже маленька сума.

Встановити фільтр для водонагрівача в Запоріжжі — це дешеве і просте рішення, яке дозволить вам надовго забути про накип.

Як працює?

Такий пристрій встановлюється безпосередньо в трубопровід. Усередині нього знаходиться сітчастий елемент заповнений гранулами, що просочені розчинним реагентом. Вода проходить через завантаження і насичується необхідними кількостями цієї речовини.

Механізм роботи реагентів складається з декількох складових:

- зв'язування солей кальцію і магнію в стійкі сполуки;

- руйнування утворених кристалів накипу;

- поступове розчинення існуючих відкладень.

Чому Ecosoft?

Ми дбаємо про навколишнє середовище, тому фільтри для бойлера в Запоріжжі екологічні. Вони не містять фосфатів і поліфосфатів, тому не забруднюють природні водойми. Так само на відміну від класичних фосфатних пом’якшувачів, він не подразнює шкіру і волосся.

Якщо вам потрібне обладнання Екософт, в тому числі фільтри для водонагрівача в Запоріжжі, наші консультанти будуть раді вам допомогти.

Розгорнути

Часті питання про фільтр для бойлера в Запоріжжі


Де купити фільтр для бойлера в Запоріжжі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтр для бойлера в Запоріжжі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтр для бойлера в Запоріжжі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтр для бойлера в Запоріжжі в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.