• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Мембранні фільтри в Запоріжжі

Сортування:
Новинка
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Мембранні фільтри в Запоріжжі

Зворотний осмос — найдосконаліша на сьогодні технологія підготовки питної води. Він дозволяє видалити 99,8% шкідливих домішок, включаючи віруси, важкі метали, пестициди, нітрати та ін.

Поширене побутове використання таких установок в Україні почалося не так давно, всього лише десять — п'ятнадцять років тому.

Компанія Ecosoft - лідер українського ринку водоочищення. Ми виробляємо і постачаємо весь спектр обладнання для очищення води, починаючи від фільтра глечика закінчуючи промисловими системами дейонізації та ультрафільтрації.

Які можна знайти мембранні фільтри в Запоріжжі?

Ми виробляємо три лінійки побутових систем:

- Standart - бюджетне рішення виготовлене з оптимальним підбором параметрів матеріалів і технологій для отримання води високої якості за невеликі гроші;

- Absolut - поліпшена лінійка фільтрів з використанням матеріалів найвищої якості;

- P'URE - преміум-сегмент, тут враховані новітні розробки українських вчених.

Як працює?

На першій стадії вода з водопроводу надходить на блок з трьох картриджних фільтрів попереднього очищення. Мета цього процесу — захистити чутливий мембранний елемент від пошкоджень. В каскад входять проточні фільтри зі змінними картриджами:

- поліпропіленовий — для затримання механічних часток розміром понад 5 мкм (пісок, іржа, глина, мул і ін.), такі частинки можуть пошкодити мембранний елемент і забити його пори;

- з гранульованого вугілля для видалення хлору здатного руйнувати поліамідне мембранне волокно і органіки, що утворює на його поверхні слиз, здатний значно знизити продуктивність мембранного елемента; фінішна очистка на 1-но мікронному картриджі з спіненого поліпропілену або на карбон блоці з активованого вугілля.

Після попереднього очищення у воді залишаються віруси, більшість бактерій, важкі метали, солі жорсткості, нітрати, пестициди. Саме вони видаляються на мембранному елементі. Розмір пор в мембранному полотні досягає 0,00001 мікрона, що дозволяє йому затримувати навіть найдрібніші домішки.

На останньому етапі вода проходить вугільний фільтр поста для поліпшення смаку і (опціонально) мінералізатор для збагачення води корисними солями кальцію та/або магнію.

Якщо ви вирішили купити мембранний фільтр для води в Запоріжжі і будь-якому іншому регіоні України, компанія Ecosoft надає послуги з доставки, встановлення та обслуговування всього водоочисного обладнання.


Розгорнути