+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри для ресторанів, кафе, готелів та офісів

Блог про воду
та технології водопідготовки

Фільтри для кафе, ресторанів, готелів та офісів

Якість води — один з визначальних факторів якості їжі та напоїв в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Компанія Ecosoft пропонує повний асортимент товарів для очищення води як у маленькій кав'ярні, так і у великому ресторані.

Зворотно осмотичні фільтри для ресторанів і кафе Ecosoft RObust забезпечують високу якість і оптимальний склад води для пиття, приготування страв та найсмачнішої кави. Системи BWT BESTAQUA - це рішення, яке підійде для великих об'єктів. Вони здатні давати від 60 літрів чистої води на годину.

Диспенсер — це хороше рішення для офісів, яке дозволяє заощадити час, сили та місце на доставці води. Такі пристрої містять обладнання безпосередньо в корпусі або підключаються до фільтрів зворотного осмосу, що монтуються під мийкою.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для ресторанів, кафе, готелів та офісів


Де купити фільтри для ресторанів, кафе, готелів та офісів?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтри для ресторанів, кафе, готелів та офісів найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри для ресторанів, кафе, готелів та офісів?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтри для ресторанів, кафе, готелів та офісів в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.