замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Вінниці: Температура води - Для гарячої води

Температура води
Бренд
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців

Картридж для гарячої води у Вінниці

Однією з характерних проблем водопровідної води є підвищена каламутність. Її утворюють зважені частинки піску, мулу, накипу та іржі. Існує безліч рішень для видалення механічних домішок з води, що має температуру до 35-40 °C, але дуже обмежений вибір обладнання для гарячої води.

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою і шукаєте рішення, в нашому інтернет-магазині можна знайти фільтри та картриджі для гарячої води у Вінниці та в будь-якому іншому місті України.

Як працює?

Пристрій являє собою колбу, яка встановлюється безпосередньо в гарячий трубопровід. Всередині неї розташовується змінний картридж. В процесі фільтрації вода потрапляє на зовнішню його частину, проходить через товщину матеріалу, які затримує домішки розміром понад 5 мікронів і через внутрішню його частину відводиться в трубопровід.

Обслуговування

Для повноцінної та ефективної роботи фільтра ми рекомендуємо проводити заміну картриджа раз на 2-3 місяці в залежності від обсягу пропущеної води. Наполегливо просимо не відкладати заміну більш ніж на 6 місяців.

Щоб провести заміну картриджа потрібно:

  1. відключити подачу води на фільтр;
  2. відкрутити колбу з використанням сервісного ключа;
  3. промити її під водою з крана;
  4. розпакувати та встановити новий картридж;
  5. закрутити колбу ВРУЧНУ;
  6. відкрити кран та спустити перші десять літрів.

Який можна купити фільтр і картридж для гарячої води у Вінниці?

Корпус магістрального фільтра виробляється зі спеціального термостійкого пластику помаранчевого кольору. Матеріал забезпечує відсутність протікань і тривалий термін служби.

Картриджі для таких фільтрів виробляються зі спеціального високо текучого поліпропілену, який зберігає свої властивості при високих температурах.

Оптимальна температура експлуатації пристрою 75 ℃, максимально допустима - 80 ℃.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води у Вінниці


Де купити картридж для гарячої води у Вінниці?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води у Вінниці найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води у Вінниці?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води у Вінниці в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader