замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Вінниці: Тип картриджа - Картридж від накипу

  • Захист посудомийної та пральної машин
  • Збільшує ефективність прання
  • "Зелена" технологія
  • Вистачає на 800 циклів прання
  • Подовжує термін служби бойлера та котла
  • Зменшує витрату електроенергії
  • "Зелена" технологія
  • 1 картридж — 6 місяців роботи

Картридж для фільтрів від накипу в Вінниці

Накип є основною причиною регулярних несправностей побутової водогрійної техніки, в тому числі бойлерів, котлів, посудомийних і пральних машин. Крім частих несправностей через якийсь час використання нагрівального елемента значно падає його продуктивність.

Рішення

Найпростішим виходом в боротьбі з накипом є використання спеціальних фільтрів від накипу, коли з поверхні фільтрувального матеріалу в воду вноситься певний обсяг реагентів, які перешкоджають його утворенню завдяки утворенню стійких комплексів з катіонами твердості. Внаслідок цього не утворюються нові кристали накипу і руйнуються наявні.

Які можна купити фільтри та картриджі для накипу в Вінниці?

Ecosoft Scalex - новий, екологічний пристрій для запобігання утворенню накипу на поверхні нагрівальних елементів пральних та посудомийних машин, опалювальних котлів та бойлерів.

Фільтр являє собою прозорий пластиковий корпус, який встановлюється безпосередньо в трубопровід перед нагрівальним обладнанням. Усередині нього розташований сітчастий контейнер, який містить гранули інертного матеріалу просочені розчином спеціальних реагентів.

Обслуговування

Номінально ресурсу гранул вистачає на обробку 20 000 літрів води, це 400 циклів прання або рік роботи водонагрівача. Але ми рекомендуємо проводити заміну, як фільтроелемента для пральних і посудомийних машин, так і фільтрувального матеріалу для водонагрівачів раз в 6 місяців. це зумовлено тим, що водопровідна вода містить велику кількість механічних домішок, які здатні забивати поверхню гранул і перешкоджати виділенню реагенту в воду.

Якщо вам необхідний картридж для фільтра від накипу в Вінниці або будь-якому іншому населеному пункті України, наш інтернет-магазин доставить вам необхідне обладнання в найшвидші терміни.

Розгорнути

Часті питання про картридж для фільтрів від накипу в Вінниці


Де купити картридж для фільтрів від накипу в Вінниці ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для фільтрів від накипу в Вінниці найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для фільтрів від накипу в Вінниці ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для фільтрів від накипу в Вінниці в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader