• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Комплект картриджів в Вінниці

Сортування:

Комплект картриджів у Вінниці

Побутові фільтри для води це зручне рішення для доступу до очищеної води в режимі 24/7. Вам не потрібно носити воду з пунктів розливу та супермаркетів, очікувати доставку і платити за неї. Крім зручності, вартість води отриманої таким чином значно нижча. Все що потрібно для повноцінної роботи таких пристроїв це своєчасна заміна змінних елементів.

Які можна придбати комплекти картриджів у Вінниці?

Для того, щоб використання ваших фільтрів було максимально комфортним, а обслуговування було максимально швидким, ми пакуємо картриджі в зручні набори:

 • для глечиків;
 • для потрійних;
 • для систем зворотного осмосу.

Нижче ми в подробицях напишемо з чого складається кожен набір.

Для настільних фільтрів

Універсальні стандартні та покращені по жорсткості фільтроелементи упаковуються в набори з 2 і 4 штук (запас на 2 - 6 місяців в залежності від кількості жителів), а також з 3 і 6 для глечиків Dewberry (3-12 місяців).

Для потрійних

Існує два типи таких наборів стандартні й покращені.

У стандартний включені 3 змінних елементи:

 • поліпропіленовий з рейтингом фільтрації 5 мкм для видалення великих частинок мулу, піску, іржі та накипу;
 • з сумішшю Ecomix D для зниження вмісту заліза, марганцю, важких металів;
 • карбон блок для затримання органічних частинок природного і штучного походження, а також канцерогенної хлорорганіки.

У поліпшеному комплекті замість поліпропіленового пропонується картридж з іонообмінною смолою для ефективного пом'якшення.

Для систем зворотного осмосу

В даному випадку також можна купити стандартний і вдосконалений комплект картриджів у Вінниці.

Звичайний містить фільтроелементи:

 • поліпропіленовий для видалення домішок понад 5 мкм, здатних пошкодити мембрану;
 • з гранульованим вугіллям для зниження вмісту хлору, що руйнує поліамідне волокно мембрани та органіки, яка утворює на поверхні мембранного полотна густий слиз, що збільшує перепад тиску на мембрані, а відповідно знижує її продуктивність;
 • поліпропіленовий з рейтингом фільтрації 1 мкм для видалення залишків механічних домішок і вугільного пилу.

У другому комплекті на останньому етапі встановлено карбон блок, який крім великих забруднень затримує залишки хлору та органіки.

Розгорнути

Часті питання про комплект картриджів в Вінниці


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

 • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
 • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
 • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.