• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Вінниці: Комплектація - З мінералізатором

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором у Вінниці

Побутові системи зворотного осмосу сьогодні дозволяють отримати безпечну і смачну воду в режимі 24/7 не виходячи з дому. Мембранний елемент здатний видалити понад 99,8% домішок, які включають важкі метали, солі жорсткості, віруси, пестициди та нітрати.

Але у таких систем є і недоліки. Одним з основних є повне видалення солей жорсткості, які містять корисні для людського організму кальцій і магній. Не дивлячись на те, що з води засвоюється менш як 1% корисних мінералів і їх відсоток буде компенсований з їжі, часто користувачі домашніх зворотно осмотичних систем скаржаться на незвичайний смак.

Але технології розвиваються і сьогодні можна купити фільтри для води з мінералізатором у Вінниці та іншому населеному пункті України, а також за її межами.

Як працює?

Вода яка пройшла передочищення на блоці з трьох картриджних фільтрів, мембрані та вугільний постфільтрі в такому випадку подається на картридж заповнений природними мінеральними компонентами, наприклад кальцитом. Завдяки тому, що вони володіють середньою розчинністю, вода вимиває певну кількість іонів жорсткості та вже з ними подається користувачеві.

Який можна купити фільтр для води з мінералізатором у Вінниці?

Компанія Ecosoft виробляє три лінійки таких систем. Серед них можна вибрати як варіант з мінералізацією, так і без неї.

Ecosoft Absolute і Standart включають стандартний мінералізатор Ecosoft на останньому етапі. Він містить суміш кальциту й активованого вугілля.

Фільтри P'URE Balance та AquaCalcium передбачають установку спеціального мінералізатора і двоступеневу технологію мінералізації. Такий мінералізатор містить особливу композицію мінералів, що дозволяє насичувати воду і кальцієм і магнієм.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для води з мінералізатором в Вінниці


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.