• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтраційні системи у Вінниці: Тип фільтра - Фільтри видалення сірководню

Сортування:

Фільтр від сірководню в Вінниці

Запах тухлих яєць є ознакою наявності у воді сірководню. Він є характерним забруднювачем для свердловинних вод, оскільки супроводжує утворення певних корисних копалин, наприклад нафти. Завдяки своїй газоподібній формі й досить високій розчинності, сірководень може поширюватися на великі відстані від місць утворення.

Попри безпечність сірководню для людини, він створює естетичний дискомфорт в побуті, особливо при застосуванні в питних цілях.

Розв'язання даної проблеми є фільтр від сірководню у Вінниці та інших населених пунктах України. Варто зауважити, що проблема є універсальною для підземних вод на всій території України. Ця проблема характерна тільки для води без попередньої обробки.

Конструкція

Такий фільтр являє собою балон, заповнений фільтрувальний матеріал. В процесі очищення вода проходить через шар завантаження і через центральну трубу відводиться користувачеві.

Всередині таких фільтрів знаходиться каталітичне бітумінозне вугілля, поверхня якого дозволяє прискорювати окиснення сірководню до безпечних сполук, що не мають запаху та маку.

Обслуговування

При вичерпанні ресурсу фільтрувального матеріалу здійснюється автоматична його регенерація шляхом розпушування та промивання зворотним струмом вихідної води.

При правильній експлуатації фільтрувальний матеріал він буде зберігати свої характеристики протягом 2 років, після проводиться його перезасипка.

Раз на рік ми також рекомендуємо проводити обслуговування, що передбачає:

  • промивку деталей клапана;
  • перевірку і заміну зношених деталей;
  • перенастроювання контролера при необхідності.

Наші сервісні інженери професійно допоможуть змонтувати та обслуговувати фільтри від сірководню для води у Вінниці.


Розгорнути