замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів в Ужгороді: Температура води - Для гарячої води

Температура води
Бренд
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців

Картридж для гарячої води в Ужгороді

Системи центрального водопостачання в більшості населених пунктів України є морально та технічно застарілими. В результаті цього водопровідна вода має ряд недоліків. Головним з них є висока каламутність, що створюється дрібними частинками піску, мулу, іржі, накипу та ін.

Рішення

Хорошим розв'язанням такої проблеми у квартирі чи невеликому будинку буде магістральний фільтр. Єдиним недоліком таких пристроїв є те, що більшість з них розраховані на очищення води, що має температуру не вищу за 35 - 40 оС. В нашому інтернет-магазині можна придбати магістральні фільтри та картриджі для гарячої води в Ужгороді та інших містах України.

Вони відрізняються тим, що корпус фільтра виготовляється з помаранчевого-термостійкого пластику, а картридж для гарячої води в Ужгороді зі спеціального високотекучого поліпропілену. Такий фільтр може працювати за температури до 75 оС.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Ужгороді


Де купити картридж для гарячої води в Ужгороді?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Ужгороді найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Ужгороді?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Ужгороді в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader