• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтраційні системи в Ужгороді: Тип фільтра - Фільтри видалення хлору

Сортування:
Бестселер
Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU 0844CE Twin

Фільтр від хлору в Ужгороді

Не зважаючи на те, що хлор є найефективнішим дезінфектантом для води, він має також і ряд недоліків. До них стосується неприємний запах, сухість шкіри та волосся, подразнення слизових оболонок. Органічні речовини, в залежності від походження, можуть викликати кольоровість, а також негативно впливати на людський організм. Сьогодні ці проблеми вирішуються використанням активованого вугілля.

Який можна знайти фільтр від хлору в Ужгороді?

Компанія Ecosoft виробляє два типи таких систем.

1. Класичні засипні — їх продуктивність залежить від розміру та об’єму завантаження та може дорівнювати 0,6 - 25 м.куб/год. Вони застосовуються для зниження кольоровості та видалення хлору як в побутових так і промислових умовах.

2. Картриджні фільтри від хлору для води в Ужгороді призначені для невеликих будинків та котеджів, де проживає до 4 людей.Розгорнути

Часті питання про фільтр від хлору в Ужгороді


Де купити фільтр від хлору в Ужгороді?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтр від хлору в Ужгороді найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтр від хлору в Ужгороді?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтр від хлору в Ужгороді в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.