• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картридж для фільтрів від накипу в Тернополі

Сортування:

Картридж для фільтрів від накипу в Тернополі

Накип, що утворюється на нагрівальних елементах побутової техніки є причиною частих несправностей побутової водогрійної техніки. Накип утворюється переважно карбонатами та гідрокарбонатами кальцію та магнію, які при підвищенні температури переходять в осад та утворюють щільний наліт на поверхні нагрівальних елементів.

Які можна знайти фільтри від накипу в Тернополі?

Компанія Ecosoft розробила лінійку Scalex - це прості, недорогі та екологічні пристрої, що встановлюються безпосередньо в водопровід перед водонагрівачами. Фільтри складаються прозорого пластикового корпусу, який містить контейнер/картридж з гранулами фільтрувального матеріалу. Вода проходить через завантаження та насичується необхідною кількістю реагентів, що пом’якшують воду.

Таким чином фільтр від накипу для води в Тернополі працює за принципом реагентного пом’якшення води запобігаючи утворенню вапняних кристалів та осідання їх на поверхні нагрівальних елементів.  

Розгорнути

Часті питання про картридж для фільтрів від накипу в Тернополі


Де купити картридж для фільтрів від накипу в Тернополі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для фільтрів від накипу в Тернополі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для фільтрів від накипу в Тернополі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для фільтрів від накипу в Тернополі в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.