• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Тернополі : Комплектація - З мінералізатором

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором в Тернополі

Системи зворотного осмосу це просте та ефективне рішення, що забезпечує питну воду високої якості прямо у вас на кухні в режимі 24/7. Такий фільтр видаляє 99,8% домішок, в тому числі віруси, бактерії, солі жорсткості, кольорові метали та пестициди.

Навіщо встановлювати фільтр для води з мінералізатором у Тернополі?

Попри шкідливі домішки мембрана видаляє також і корисні йони кальцію та магнію. Це життєво-важливі мікроелементи, що забезпечують ефективну роботу серцево-судинної та нервової систем. Не зважаючи на те, що питна вода не є основним джерелом даних мікроелементів, вони цілком компенсуються з їжі. Вагомим недоліком повної демінералізації є специфічний смак, який багато кому не подобається.

Для розв'язання такої проблеми можна придбати фільтри для води з мінералізатором у Тернополі, що передбачають додатковий етап обробки води на природних мінералах, в т.ч. кальциті.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для води з мінералізатором в Тернополі


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.