• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

УФ-знезаражувачі води у Сумах

Сортування:

Ціна на УФ-знезаражувачі води Ecosoft

Назва товаруЦіна товару
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft HR-603 098 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-3608 920 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-48011 543 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-72014 582 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft EB-4542 530 грн

Ультрафіолетові знезаражувачі в Сумах

Джерелом бактеріального зараження води можуть бути негерметичні трубопроводи та недостатнє знезараження на моменті пускання її в водопровідну мережу, також є маленька ймовірність розмноження патогенних мікроорганізмів в накопичувальному баку після систем зворотного осмосу, якщо вони туди потрапили туди раніше і розмножилися в сприятливих умовах

Рішення — ультрафіолетовий знезаражувач в Сумах.

Пристосування являє собою корпус з нержавіючої сталі, який встановлюється безпосередньо в трубопровід холодної води. Усередині нього знаходиться кварцовий рукав, всередину якого поміщений змінний УФ-випромінювач.

В процесі дезінфекції УФ-промені проходять через шар обтічної води. Якщо вони зустрічають на шляху живі мікробіологічні забруднення, то точково діють на ДНК їх клітин блокуючи можливість до розмноження, як у воді, так і в людському організмі.

Де купити?

У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий спектр водопідготовчого обладнання, в тому числі ультрафіолетові знезаражувачі в Сумах і будь-якому іншому населеному пункті України. Якість і ефективність УФ-ламп Ecosoft підтверджено міжнародними сертифікатами.

Розгорнути