+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Автономна каналізація

Сортування:

Ціна на автономні каналізації на Ecosoft.ua^

Назва товаруЦіна товару
Установка біологічного очищення побутових стічних вод bCleaner D5C115 739 грн
Установка біологічного очищення побутових стічних вод bCleaner D5E137 784 грн
Установка біологічного очищення побутових стічних вод bCleaner D5В151 563 грн
Установка біологічного очищення побутових стічних вод bCleaner D10C146 051 грн
Установка біологічного очищення побутових стічних вод bCleaner D10E181 875 грн

Автономна каналізація

Ванна, туалет і кухня є основними джерелами побутових стоків. Існує два шляхи вирішення проблеми їх утилізації в приватних будинках, що не приєднані до центральної системи каналізації. Перший шлях це відведення стічних вод в септик, і вивезення їх асенізаторської машиною. У такого методу є ряд недоліків. 

По-перше, це затратно, так як вартість однієї відкачки це 400 - 600 грн, а в залежності від конструкції і розміру вигрібної ями вона може знадобитися досить часто - раз в 1 - 3 місяці. 

По-друге, таке обладнання повинно мати віддалене розташування від житлових приміщень і зон відпочинку, оскільки часто поширює неприємний запах.

Іншим варіантом є автономна каналізація для приватного будинку. Нижче ми детальніше опишемо механізм її експлуатації.

Принцип дії

Септик для приватного будинку є зменшеною копією централізованих міських очисних споруд біологічного очищення стічних вод. Все обладнання комплексно зібрано в максимально компактній формі для побутового використання. Спеціально культивовані мікроорганізми здатні очистити воду від господарсько-побутових відходів на 95 - 98%. Після такого очищення вода проходить через шар грунту, і може зливатися в природні водойми не викликаючи їх евтрофікації.

Передочистка

На першому етапі стічну воду потрібно очистити від грубих домішок - частинок туалетного паперу, їжі, волосся та ін. Це проводиться на сітчастому пластиковому кошику і первинному відстійнику. Для збільшення ефективності первинного очищення проводиться попередня аерація і змішування за допомогою змішувача-аератора. Цей процес проводиться в приймальному колодязі, який вкопаний в землю.

Анаеробна очистка

Далі вода потрапляє в зону анаеробної очистки. Мікроорганізми, які ефективно працюють в умовах нестачі або відсутності кисню забезпечують високу ступінь розкладання органічних домішок. Цей процес має на увазі під собою ферментацію, або бродіння. У природі цей механізм можна спостерігати на болотах, де останки об'єктів флори і фауни розкладаються з виділенням так званих "болотних газів", основним компонентом яких є метан.

Аеробна біологічна очистка

Третім етапом автономна каналізація передбачає аеробне біологічне очищення в аеротенках. Тут відбувається насичення стічної води киснем повітря за допомогою компресора низького тиску і дрібнопухирцевого аератора. На даному етапі мікроорганізми в основному активно поглинають частки забруднень. Їх колонії утворюють активний мул.

Освітлення

Третій етап передбачає відведення у вторинний відстійник, де власне відбувається освітлення води. Після цього очищена вода відводиться з системи в дренаж, проходить природне фільтрування через шар гравію і грунту і потрапляє до ґрунтових вод.

Сюди також відводиться надлишковий активний мул з етапу біологічної очистки через спеціальний ерліфт (підйомник).

Установка

Автономна каналізація для заміського будинку передбачає собою досить об'ємні споруди. Але те, що система повністю встановлюється під землею, дозволяє розташування навіть на невеликих площах. Всі конструкції і устаткування витримують тиск грунту і об'єктів встановлених на поверхні, проїжджаючих машин.

Компресор, який подає повітря на септик повинен розташовуватись у будівлі або в спеціальному герметичному контейнері, що обігрівається.

Якщо ви будуєте новий будинок - облаштування автономної каналізації слід продумати на етапі проектування. Якщо у вас немає ідей як розташувати систему на вже готовому ділянці, то найбільш вдалим є ділянки газонів і городів. 

Обслуговування та експлуатація

Септик для будинку передбачає прості експлуатацію і обслуговування, яке можете виконати, як ви, так і кваліфіковані працівники служби підтримки.

1. Перевірка роботи компресора і зовнішніх параметрів установки це головні параметри моніторингу. Регулярно потрібно перевіряти рівень води в резервуарі, наявність "кипіння" в установці, функціонування ерліфтів, жолоби очищеної води і трубну обв'язку на цілісність. Якщо ви бачите осад або поганий тиск води, потрібно встановити причину цього і очистити трубу.

2.Також необхідне регулярне обслуговування пластикової механічної сітки і механічних фільтрів.

3. Приблизно раз в 3 - 9 місяців, в залежності від складу і кількості вод, потрібно проводити видалення надлишкового активного мулу. Для цього проводиться попередній тест на його утримання. Якщо в відібраній пробі через пів години мулу більше, ніж половина обсягу, потрібно його відвести через спеціальний ерліфт в первинний відстійник, а звідти асенізаторською машиною.

3. Експлуатація компресора передбачає очистку повітряного фільтра та його осушення - кожні 3 місяці.

4. Аератор і преаератор очищати при потребі за допомогою спеціальних щіток.

Якщо ви не можете виконати ці дії самостійно або після проведення порушуються робочі параметри зверніться до виробника для отримання інструкцій і обслуговування від кваліфікованого персоналу.

Переваги біологічної очистки

Продуктивність станцій біоочищення Екософт досягає до 3,6 м.куб/добу. Максимальної продуктивності вистачить на будинок з 8 - 18 осіб.

1. Оскільки даний процес успадкований від природи, тому є максимально екологічним і безпечним для навколишнього середовища. Вода, очищена таким методом, потрапляючи у водойми, не викликає зростання синьо-зелених водоростей і інших мікроорганізмів.

2. Експлуатація такого устаткування є простою, проводиться без кваліфікованої допомоги, і не вимагає регулярного покупки витратних матеріалів і розчинів.

3. Таке обладнання забезпечить відсутність запаху навколо вашого будинку.

4. Завдяки анаеробним процесам експлуатація обладнання можлива певний час навіть при відключенні світла.

5. Всі процеси автоматизовані і не потребують вашого частого втручання в роботу.

6. Продумана конструкція розрахована на залпові викиди води. Вони не порушують її роботу.

Комплектація систем Ecosoft

- корпус системи

- мембранний аератор

- повітряний компресор

- фільтр механічного очищення

- трубна обв'язка

Розгорнути

Часті питання про автономна каналізація


Де купити автономна каналізація?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які автономна каналізація найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на автономна каналізація?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі автономна каналізація в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.