28 років виробляємо фільтри для очищення води і продаємо їх в більш ніж 60 країн світу

  • Інтернет-магазин 0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

28 років виробляємо фільтри для очищення води і продаємо їх в більш ніж 60 країн світу

Карта якості води Пошук
Вход/Регистрация

Системи зворотного осмосу

Бренд

Системи зворотного осмосу

Як зрозуміти, що ​​система зворотного осмосу - це те рішення, яке оптимально підійде саме вам? Дана технологія має величезну перевагу перед іншими способами підготовки питної води. З таким фільтром ви можете бути на 100% впевнені в якості очищення. Крім того, це вигідно і зручно.

Системи очищення води зворотного осмосу - найбільш ефективний серед доступних для домашнього використання способів водопідготовки. На відміну від інших систем, установка зворотного осмосу очищає воду на рівні іонів, утримуючи всі типи небажаних забруднень, включаючи бактерії і віруси. Купити систему зворотного осмосу - значить забезпечити себе і своїх близьких питною водою неперевершеної якості.

Конструкція і принцип роботи

Принцип роботи системи зворотного осмосу полягає в багатоступінчастій фільтрації, основним етапом якої є зворотноосмотична мембрана. На мембрану вода подається після попереднього очищення від механічних домішок, хлору та органіки. Мембрана являє собою полімерну плівку, пори якої пропускають виключно молекули води і розчиненого в ній кисню. Забруднення з частиною вихідної води видаляються в каналізацію. Мембрана не пропускає віруси і бактерії, тому очищена вода є цілком безпечною і підходить людям будь-якого віку.

Система зворотного осмосу включає в себе:

  • Фільтруючий блок;

  • Бак-накопичувач;

  • Кран подачі очищеної води;

  • Комплект сполучних трубок;

  • Система кріплення.

Різні моделі систем зворотного осмосу істотно відрізняються за ціною. Вартість визначається цілою низкою чинників, включаючи використовувані картриджі, матеріали кронштейнів, фітінгів та корпусних деталей, продуктивність мембранного елементу. Так, системи економ-класу відрізняються доступною ціною при збереженні високих параметрів ефективності. У моделях преміального класу використовується більше металевих деталей, а мембрани і картриджі відрізняються за своїми характеристиками. Наприклад, системи серії Absolute комплектуються високопродуктивним мембранним елементом, який дозволить забезпечити більшу родину чистою і смачною водою кожен день.

Моделі з помпою

У деяких моделях використовується помпа для підвищення тиску. Такі системи очищення використовуються в тих випадках, якщо тиск в трубопроводі менший робочого тиску фільтра. Системи фільтрації з помпою дають можливість користуватися всіма перевагами технології зворотного осмосу в будинках і квартирах з низьким напором подачі холодної води. Насос включається в роботу за сигналом від датчика тиску.

Установка і обслуговування

Монтаж системи здійснюється під кухонною мийкою (для побутових систем) або в будь-якому іншому відповідному за габаритами місці. Важливо, щоб місце розміщення було захищене від прямих сонячних променів. Фільтраційний блок закріплюється на стіні або перегородці кухонних меблів за допомогою кріплення, що входить в комплект системи. Накопичувальний бак встановлюють поруч.

Картриджі і мембрана системи зворотного осмосу підлягають періодичній зміні. Докладний процес заміни очисних модулів докладно описаний в інструкції до конкретної моделі системи очищення.

Ви можете замовити фільтр з доставкою по Києву, а також в будь-який інший населений пункт України. Де б ви не знаходилися - в Дніпропетровську, Львові чи Одесі, - зворотний осмос однаково ефективно впорається із завданням підготовки питної води вдома

При виборі рекомендуємо почитати відгуки на різні моделі і купити ту систему, яка підійде саме вам. Установки відрізняються продуктивністю, використовуваними матеріалами, складом картриджів та іншими особливостями. Але навіть проста і доступна система зворотного осмосу є більш ефективною, ніж проточний фільтр води.Розгорнути