Мій фільтр

Роботи-пилососи для басейнів

Наявність
Смарт-функції
Серія
Площа басейну, м²
Бренд
Новинка
Робот-пилосос для басейна D200
Артикул : 1016200
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Зрозумілий та простий у використанні
 • Швидке очищення поверхні
 • Ергономічний
 • Безпечний та надійний
Новинка
Робот-пилосос для басейна D300
Артикул : 1016300
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Зрозумілий та простий у використанні
 • Керування зі смартфону
 • Швидке очищення поверхні
 • Ергономічний
 • Безпечний та надійний
Новинка
Робот-пилосос для басейнів BWT B200
Артикул : 1016600
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Зрозумілий та простий у використанні
 • Чистить стінки та дно басейну
 • Ефективно очистить ватерлінію
 • Безпечний та надійний
 • Ергономічний
Новинка
Робот-пилосос для басейнів BWT B100
Артикул : 1016500
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Зрозумілий та простий у використанні
 • Ефективно чистить дно басейну
 • Безпечний та надійний
 • Ергономічний

Ціна на роботи-пилососи на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару

Роботи-пилососи для басейну

Однією з головних проблем, що виникають у власників басейнів є очищення стінок і дна від бруду і біологічних обростань. Дрібні частинки сміття, піску, пилу, які потрапляють в басейн з навколишнього середовища, а також біологічні обростання є причиною неестетичного зовнішнього вигляду басейнів.

Робот для басейну - це ідеально чисте дно і стінки, кришталева вода, а також істотна економія часу.

Як працює?

Такі пристосування працюють за тим же принципом, що і звичайні пилососи, тільки в воді. Для запобігання ковзання і хорошого очищення поверхні колеса і щітки виконані з м'якого пластику.

Усередині знаходяться два фільтруючих відсіки. Важливо відзначити, що роботи пилососи для басейнів BWT не мають аналогів на ринку. Оскільки пори фільтрів мають розмір до 2 мкм, це дозволяє видаляти найдрібніші частинки забруднень.

Також ви самостійно можете регулювати їх потужність шляхом зміни положення щіток. Чим нижче опущена щітка, тим більше вона прилягає до поверхні, і тим більше дрібні домішки здатні віддалятися.

Система навігації складається з водного гіроскопа, який визначає перешкоди на шляху, і контролера, що обчислює оптимальну траєкторію руху. У сукупності з великими колесами це дозволяє огинати навіть найменші перешкоди.

Незважаючи на великий ряд переваг такі пристрої мають відносно невисоку вартість. Також варто акцентувати увагу на дворічній гарантії виробника.

Пристрої інтуїтивно зрозумілі, і передбачають підключення до інтернету для перевірки їх стану.

Який можна купити робот пилосос для басейну?

У нашому інтернет-магазині можна знайти дві серії таких роботів - B і D. Нижче наведемо коротку характеристику таких пристроїв.

1. Роботи серії В - це зручне рішення для домашнього басейну, забезпечує ідеально чисте дно. Площа, що очищається за один цикл прибирання - 60 м2.

2. Серія D - нове покоління пилососів. Вони можуть ефективно очищати крім дна навіть стіни і ватерлінію. Площа моделей D200 і D300 відповідно до 80 м2, 100 м2. Потужність системи і тривалість циклу визначається положенням щіток.

Переваги

Тут ми спробуємо зібрати і систематизувати всю інформацію:

- максимальний рейтинг фільтрації - вода подається на фільтри з порами розміром менше 2 мкм, тому видаляються найдрібніші домішки (на ринку немає аналогів);
- гарантія від виробника - два або три роки (залежить від моделі);
- просто використовувати - потрібно просто натиснути кнопку;
- наявність зручного візка для транспортування.

Компанія BWT (Best Water Technologies) - один з лідерів європейського ринку водоочищення. Це австрійська компанія, яка більше 25 років виробляє обладнання для очищення води і повітря. Одним з актуальних напрямків є басейни і супутні товари. Як і весь інший асортимент це обладнання проводиться в країнах Європи і відповідає міжнародним стандартам якості, в тому числі ISO i TÜV SÜD.

Ecosoft з 2019 року є частиною BWT, тому наш інтернет-магазин офіційний представник компанії в Україні.

Розгорнути

Часті питання про роботи-пилососи для басейнів


Де купити роботи-пилососи для басейнів?

Наш асортимент можна знайти не тільки в інтернет-магазині. Завдяки нашим партнерам фірмові магазини є в усіх регіонах України, можна фільтр для води купити в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. Також продукти можна зустріти на полицях мережевих будівельних гіпермаркетів і навіть магазинів біля будинку.

Які роботи-пилососи для басейнів найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на роботи-пилососи для басейнів?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі роботи-пилососи для басейнів в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Telegram Viber